fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

KPMG в Україні у партнерстві з журналом “Бізнес” запрошує вас взяти участь в опитуванні Бізнес Лідери

23/ 04/ 2018
  KPMG в Україні у партнерстві з журналом Бізнес запрошує вас взяти участь в опитуванні Бізнес Лідери. Мета цього опитування – отримати та консолідувати інформацію про ключові виклики та можливості, що повстають перед керівниками бізнесу в Україні, а також дізнатися про стратегії, які ви застосовуєте для забезпечення подальшого зростання бізнесу. Для заповнення форми опитування потрібно приблизно 10 хвилин. Опитування відкрите до 18 травня 2018 року. Опитування доступне українською та англійською. Взяти участь! Дякуємо вам за ваш час та точку зору.

KPMG в Україні у партнерстві з журналом “Бізнес” запрошує вас взяти участь в опитуванні Бізнес Лідери. Мета цього опитування – отримати та консолідувати інформацію про ключові виклики та можливості, що повстають перед керівниками бізнесу в Україні, а також дізнатися про стратегії, які ви застосовуєте для забезпечення подальшого зростання бізнесу.

Для заповнення форми опитування потрібно приблизно 10 хвилин. Опитування відкрите до 18 травня 2018 року. Опитування доступне українською та англійською.

Взяти участь!

Дякуємо вам за ваш час та точку зору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: