fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

PMD Pre-MBA (Ukr) Модуль 5 “Управління людьми та організаційна поведінка”

13/ 04/ 2019
    Сьогодні в умовах глобалізації бізнесу, посилення нормативних вимог і зростаючої конкуренції ефективна стратегія управління персоналом є одним з важливих факторів успіху, бо люди сьогодні - це найцінніший актив. Тільки спільні досягнення результатів в команді можуть привести бізнес до успіху. Але найскладніша частина роботи будь-якого керівника - це управління людьми. У суботу, 13 квітня, на 5 модулі Програми розвитку Pre-MBA Управління людьми та організаційна поведінка разом з Іриною Брижак, директором з персоналу METRO Cash & Carry Україна, членом Ради Директорів, SHRM-SCP, говорили про те: як створити професійну команду, яка виведе ваш бізнес на новий кращий рівень, яким повинен бути лідер, від якого виграють усі: і команда, і компанія, як знайти підхід до представників різних поколінь, як провести команду через трансформації та зміни. Ми хотіли б висловити щиру подяку Ірині Брижак за комплексний та глибокий підхід до теми. Особлива подяка нашим партнерам: Coca-Cola Ukraine, METRO Cash & Carry Ukraine, Japan Tobacco International (JTI) (JTI Careers Ukraine), U-Integral, Braintuition, Dip Me. Чекаємо на наступний модуль 18 травня 2019 року!
01/

 

Сьогодні в умовах глобалізації бізнесу, посилення нормативних вимог і зростаючої конкуренції ефективна стратегія управління персоналом є одним з важливих факторів успіху, бо люди сьогодні – це найцінніший актив. Тільки спільні досягнення результатів в команді можуть привести бізнес до успіху. Але найскладніша частина роботи будь-якого керівника – це управління людьми.

У суботу, 13 квітня, на 5 модулі Програми розвитку Pre-MBA “Управління людьми та організаційна поведінка” разом з Іриною Брижак, директором з персоналу METRO Cash & Carry Україна, членом Ради Директорів, SHRM-SCP, говорили про те:

  • як створити професійну команду, яка виведе ваш бізнес на новий кращий рівень,
  • яким повинен бути лідер, від якого виграють усі: і команда, і компанія,
  • як знайти підхід до представників різних поколінь,
  • як провести команду через трансформації та зміни.

Ми хотіли б висловити щиру подяку Ірині Брижак за комплексний та глибокий підхід до теми. Особлива подяка нашим партнерам: Coca-Cola Ukraine, METRO Cash & Carry Ukraine, Japan Tobacco International (JTI) (JTI Careers Ukraine), U-Integral, Braintuition, Dip Me.

Чекаємо на наступний модуль 18 травня 2019 року!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: