fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру ПРАВЕКС БАНК

18/ 12/ 2023
  Представники скаутської організації «Пласт» передали ПРАВЕКС БАНК Вифлеємський вогонь миру. Традиційну церемонію передачі вогню пластуни провели в головному офісі Банку.  Підтримати світлу традицію прийшли працівники, клієнти та партнери Банку. Поширення Вифлеємського вогню — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Вогонь із місця народження Христа символізує мир, любов та благодать, тому кожного року перед Різдвом його чекають тисячі людей.  «Напередодні Різдва нам усім потрібна віра у добро та світло. Цей непростий рік добігає кінця, тож нехай Вифлеємський вогонь стане символом об’єднання та незламності», - зазначив  Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНК, отримуючи Вифлеємський вогонь від пластунів. Передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру – започатковано в Австрії, проте завдяки пластунам акція була запроваджена і в Україні. Щороку з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів та потрапляє до всіх, хто чекає тепла, миру і злагоди.

Представники скаутської організації «Пласт» передали ПРАВЕКС БАНК Вифлеємський вогонь миру. Традиційну церемонію передачі вогню пластуни провели в головному офісі Банку. 

Підтримати світлу традицію прийшли працівники, клієнти та партнери Банку. Поширення Вифлеємського вогню — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Вогонь із місця народження Христа символізує мир, любов та благодать, тому кожного року перед Різдвом його чекають тисячі людей. 

«Напередодні Різдва нам усім потрібна віра у добро та світло. Цей непростий рік добігає кінця, тож нехай Вифлеємський вогонь стане символом об’єднання та незламності», – зазначив  Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНК, отримуючи Вифлеємський вогонь від пластунів.

Передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру – започатковано в Австрії, проте завдяки пластунам акція була запроваджена і в Україні. Щороку з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів та потрапляє до всіх, хто чекає тепла, миру і злагоди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: