fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Південноукраїнський офіс Асоціації взяв участь у онлайн-нараді з Сектором Державної регуляторної служби в Одеській області

30/ 03/ 2021
  Гарним продовженням Загальної зустрічі Асоціації з Головою Державної регуляторної служби України з Олексієм Кучером 29.03.21 стала сьогоднішня регіональна онлайн-нарада за його участі. До заходу долучились завідувач Сектору Державної регуляторної служби в Одеській області - Андрій Голота, керівниця Південноукраїнського офісу Асоціації Морозова Катерина, менеджер комітетів Асоціації в Одесі Інна Гришковець та представники інших бізнес-асоціацій регіону. Обговорили питання впровадження ефективних політик у сфері дерегуляції на регіональному рівні, присутні мали змогу надати свої пропозиції/коментарі щодо економічно недоцільних та неефективних місцевих регуляторних актів. Для всіх учасників було цінно почути пріоритети та плани ДРС щодо співпраці з бізнесом, в тому числі щодо важливості посилення ролі ДРС в процесах децентралізації, відкритість відомства до діалогу, що сприятиме покращенню умов ведення бізнесу в регіоні та Україні в цілому. 

Гарним продовженням Загальної зустрічі Асоціації з Головою Державної регуляторної служби України з Олексієм Кучером 29.03.21 стала сьогоднішня регіональна онлайн-нарада за його участі.

До заходу долучились завідувач Сектору Державної регуляторної служби в Одеській області – Андрій Голота, керівниця Південноукраїнського офісу Асоціації Морозова Катерина, менеджер комітетів Асоціації в Одесі Інна Гришковець та представники інших бізнес-асоціацій регіону.

Обговорили питання впровадження ефективних політик у сфері дерегуляції на регіональному рівні, присутні мали змогу надати свої пропозиції/коментарі щодо економічно недоцільних та неефективних місцевих регуляторних актів.

Для всіх учасників було цінно почути пріоритети та плани ДРС щодо співпраці з бізнесом, в тому числі щодо важливості посилення ролі ДРС в процесах децентралізації, відкритість відомства до діалогу, що сприятиме покращенню умов ведення бізнесу в регіоні та Україні в цілому. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: