fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підвищено нижні пороги податкових донарахувань для притягнення до кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків

26/ 09/ 2019
  25.09.2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес» яким, серед іншого, підвищено нижні пороги податкових донарахувань, які можуть призвести до кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків. Практика кримінального права та захисту бізнесу Arzinger підготувала порівняльну інфографіку щодо сум донарахувань за результатами податкової перевірки, які можуть призвести до кримінальної відповідальності за ст. 212 Кримінального кодексу України «Ухилення від сплати податків, зборів (обовязкових платежів)».

25.09.2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес» яким, серед іншого, підвищено нижні пороги податкових донарахувань, які можуть призвести до кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків.

Практика кримінального права та захисту бізнесу Arzinger підготувала порівняльну інфографіку щодо сум донарахувань за результатами податкової перевірки, які можуть призвести до кримінальної відповідальності за ст. 212 Кримінального кодексу України «Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: