fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підтримка ініціативи Food Fighters від Good Bread from Good People

29/ 03/ 2024
  Інклюзивна платформа Good Bread from Good People – це місце, де люди з ментальною інвалідністю мають шанс самореалізуватися, мріяти, мати друзів та жити повноцінне життя. Нещодавно ми відновили проєкт Food Fighters, основною метою якого є приготування обідів для бездомних та людей, які опинились у скрутних життєвих умовах і не мають можливості отримати гідне харчування. Ці обіди готують люди з ментальною інвалідністю разом із професійним кухарем. Для них це можливість розвиватись та бути у колективі, що позитивно сприяє їх соціалізації. Майже вся діяльність нашої організації можлива завдяки підтримці небайдужих. Також хочемо звернути увагу, що співпраця з нами може відповідати завданням загальної стратегії КСВ компанії. Запрошуємо вас та вашу компанію приєднатися до нашої ініціативи. Ми шукаємо підтримку у таких напрямках: фінансові внески, надання продуктів харчування, посуду, палива та інформаційна підтримка. Ваше сприяння може мати значний вплив на допомогу двом вразливим категоріям суспільства. Звяжіться з представником нашої громадської організації, щоб обговорити можливі варіанти співпраці та уточнити всі деталі підтримки. Олександріна, менеджер проєкту Food Fighters 0934822394 [email protected]

Інклюзивна платформа Good Bread from Good People – це місцеде люди з ментальною інвалідністю мають шанс самореалізуватися, мріяти, мати друзів та жити повноцінне життя.

Нещодавно ми відновили проєкт Food Fighters, основною метою якого є приготування обідів для бездомних та людей, які опинились у скрутних життєвих умовах і не мають можливості отримати гідне харчування. Ці обіди готують люди з ментальною інвалідністю разом із професійним кухарем. Для них це можливість розвиватись та бути у колективі, що позитивно сприяє їх соціалізації.

Майже вся діяльність нашої організації можлива завдяки підтримці небайдужих. Також хочемо звернути увагу, що співпраця з нами може відповідати завданням загальної стратегії КСВ компанії.

Запрошуємо вас та вашу компанію приєднатися до нашої ініціативи. Ми шукаємо підтримку у таких напрямках: фінансові внески, надання продуктів харчування, посуду, палива та інформаційна підтримка.

Ваше сприяння може мати значний вплив на допомогу двом вразливим категоріям суспільства.

Зв’яжіться з представником нашої громадської організації, щоб обговорити можливі варіанти співпраці та уточнити всі деталі підтримки.

Олександріна,

менеджер проєкту Food Fighters

0934822394

[email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: