fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підтримаємо медиків та медичні заклади Львівської області

24/ 04/ 2020
  Інформація для тих,  хто має бажання та можливість підтримати медиків та медичні заклади Львівської області. На порталі: www.stopcovid.loda.gov.ua знаходяться актуальні дані щодо стану потреб лікарень, які включені до єдиного переліку для госпіталізації першої хвилі пацієнтів з COVID-19  в обладнанні, засобах індивідуального захисту, тощо для боротьби з коронавірусною хворобою COVID-19. У Львівська області,  за ініціативи облдержадміністрації створили Координаційний центр для усунення наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Цей координаційний центр  розробив систему щодо можливості страхування наших медиків на випадок інфікування коронавірусною хворобою COVID-19 при виконанні своїх професійних обов’язків. Умови страхового покриття наступні: страхуванню підлягають працівників закладів охорони здоров’я міста та області, які безпосередньо залучені до надання допомоги особам інфікованим COVID-19 (переліки таких працівників затверджені керівниками медичних закладів); загальна страхова сума по генеральному договору страхування відповідає загальній сумі благодійних внесків до страхового фонду, з яких буде здійснюватись виплата кожному постраждалому медику; страхові виплати передбачаються у розмірі 5 тис.грн. кожному медику, інфікованому COVID – 19, що підтверджується позитивним ПЛР тестом, який проводиться ДУ «Львівський обласний лабораторний центр» МОЗ України; страхування здійснюється на період 6-ти місяців, після завершення якого доступні кошти у страховому фонді, за умови скасування карантину на території області, пропонується скерувати для пропорційної виплати усім медикам, інфікованим COVID – 19, що підтверджується позитивним ПЛР тестом. Передбачається накопичити мінімальний розмір страхового фонду, що складатиме 3 млн.грн. (з розрахунку на 3200 медиків по місту Львову та області) на окремому рахунку Благодійної організації «З ПОВНОЮ ДОВІРОЮ», яка підтвердила готовність розмістити кошти на своєму рахунку та передати в адміністративне управління страховій компанії «УНІКА». У випадку якщо ваша компанія зможе розглянути і знайде можливість долучитись до накопичення страхового фонду (розмір внеску-до вашого розгляду та можливостей) ви можете попередньо повідомити про ваше рішення та вказати можливий розмір фінансової допомоги написавши на [email protected] Після попередження,  та підтвердження яке прийде до вас на мейл,  необхідно буде перерахувати кошти до БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ-ФОНДУ «З ПОВНОЮ ДОВІРОЮ» За реквізитами звертатися до Координаційного центру при ЛОДА. Контактні особи Координаційного центру при ЛОДА:  Андрій Матолич – координатор Центру при ЛОДА [email protected] моб. 067 324 06 14

Інформація для тих,  хто має бажання та можливість підтримати медиків та медичні заклади Львівської області.

На порталі: www.stopcovid.loda.gov.ua знаходяться актуальні дані щодо стану потреб лікарень, які включені до єдиного переліку для госпіталізації першої хвилі пацієнтів з COVID-19  в обладнанні, засобах індивідуального захисту, тощо для боротьби з коронавірусною хворобою COVID-19.

У Львівська області,  за ініціативи облдержадміністрації створили Координаційний центр для усунення наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Цей координаційний центр  розробив систему щодо можливості страхування наших медиків на випадок інфікування коронавірусною хворобою COVID-19 при виконанні своїх професійних обов’язків.

Умови страхового покриття наступні:

  • страхуванню підлягають працівників закладів охорони здоров’я міста та області, які безпосередньо залучені до надання допомоги особам інфікованим COVID-19 (переліки таких працівників затверджені керівниками медичних закладів);
  • загальна страхова сума по генеральному договору страхування відповідає загальній сумі благодійних внесків до страхового фонду, з яких буде здійснюватись виплата кожному постраждалому медику;
  • страхові виплати передбачаються у розмірі 5 тис.грн. кожному медику, інфікованому COVID – 19, що підтверджується позитивним ПЛР тестом, який проводиться ДУ «Львівський обласний лабораторний центр» МОЗ України;
  • страхування здійснюється на період 6-ти місяців, після завершення якого доступні кошти у страховому фонді, за умови скасування карантину на території області, пропонується скерувати для пропорційної виплати усім медикам, інфікованим COVID – 19, що підтверджується позитивним ПЛР тестом.

Передбачається накопичити мінімальний розмір страхового фонду, що складатиме 3 млн.грн. (з розрахунку на 3200 медиків по місту Львову та області) на окремому рахунку Благодійної організації «З ПОВНОЮ ДОВІРОЮ», яка підтвердила готовність розмістити кошти на своєму рахунку та передати в адміністративне управління страховій компанії «УНІКА».

У випадку якщо ваша компанія зможе розглянути і знайде можливість долучитись до накопичення страхового фонду (розмір внеску-до вашого розгляду та можливостей) ви можете попередньо повідомити про ваше рішення та вказати можливий розмір фінансової допомоги написавши на matolych@gaz.net.ua.

Після попередження,  та підтвердження яке прийде до вас на мейл,  необхідно буде перерахувати кошти до БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ-ФОНДУ «З ПОВНОЮ ДОВІРОЮ»

За реквізитами звертатися до Координаційного центру при ЛОДА.

Контактні особи Координаційного центру при ЛОДА: 

Андрій Матолич – координатор Центру при ЛОДА

matolych@gaz.net.ua

моб. 067 324 06 14

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: