fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підсумки конференції “BLACK SEA GRAIN Online” – 8 грудня

11/ 12/ 2020
  8 грудня відбулася міжнародна онлайн-конференція BLACK SEA GRAIN Online, організована консалтинговим агентством УкрАгроКонсалт. Підводячи підсумки, ми раді відзначити, що УкрАгроКонсалт вкотре створив ефективний майданчик для спілкування і обєднав операторів агро ринку з усіх континентів. Делегати з понад 25 країн світу взяли участь в онлайн конференції. Спікери вели прямі включення з України, Бразилії, Австралії, США, Індії, Великобританії і Нідерландів. Дана конференція надала делегатам широку панораму не тільки Чорноморського регіону, а й світової аграрної арени. Лідери зернової та олійної галузей підвели підсумки сезону, проаналізувавши як змінилися ринки в 2020 році, а також поділилися прогнозами розвитку на 2021 рік. Спікерами конференції були:: Cергей Феофілов, Генеральний директор, УкрАгроКонсалт, Україна Світун Стілл, Експерт зернового ринку, Швейцарія Микола Горбачьов, Президент УЗА Джеймс Фулсхем, Генеральний менеджер з трейдингу, AAAX, Австралія Фабіо Менегін, Аналітик і Партнер, Agroconsult, Бразилія Роберт ван дер Кой, Аналітик, Cefetra Group, Нідерланди Ерік Норланд, Виконавчий директор і старший економіст, CME Group, Великобританія Г. Чандрашекар, Експерт світового агроринку, Індія Карен Браун, Глобальний оглядач по сільському господарству, Thomson Reuters, США УкрАгроКонсалт прагне забезпечити своїх клієнтів найважливішою інформацією, щоб кожен аграрій процвітав у своїй ніші. Ми віримо, що ефективна комунікація операторів агробізнесу, а також якісна аналітична інформація, дозволить гравцям ринку успішно адаптувати свої бізнес стратегії до нових ринкових реалій. Залишайтеся з нами і до нових зустрічей в наступному році!

8 грудня відбулася міжнародна онлайн-конференція ‘BLACK SEA GRAIN Online’, організована консалтинговим агентством УкрАгроКонсалт.

Підводячи підсумки, ми раді відзначити, що УкрАгроКонсалт вкотре створив ефективний майданчик для спілкування і об’єднав операторів агро ринку з усіх континентів. Делегати з понад 25 країн світу взяли участь в онлайн конференції. Спікери вели прямі включення з України, Бразилії, Австралії, США, Індії, Великобританії і Нідерландів.

Дана конференція надала делегатам широку панораму не тільки Чорноморського регіону, а й світової аграрної арени.

Лідери зернової та олійної галузей підвели підсумки сезону, проаналізувавши як змінилися ринки в 2020 році, а також поділилися прогнозами розвитку на 2021 рік.

Спікерами конференції були::

  • Cергей Феофілов, Генеральний директор, УкрАгроКонсалт, Україна
  • Світун Стілл, Експерт зернового ринку, Швейцарія
  • Микола Горбачьов, Президент УЗА
  • Джеймс Фулсхем, Генеральний менеджер з трейдингу, AAAX, Австралія
  • Фабіо Менегін, Аналітик і Партнер, Agroconsult, Бразилія
  • Роберт ван дер Кой, Аналітик, Cefetra Group, Нідерланди
  • Ерік Норланд, Виконавчий директор і старший економіст, CME Group, Великобританія
  • Г. Чандрашекар, Експерт світового агроринку, Індія
  • Карен Браун, Глобальний оглядач по сільському господарству, Thomson Reuters, США

УкрАгроКонсалт прагне забезпечити своїх клієнтів найважливішою інформацією, щоб кожен аграрій процвітав у своїй ніші.

Ми віримо, що ефективна комунікація операторів агробізнесу, а також якісна аналітична інформація, дозволить гравцям ринку успішно адаптувати свої бізнес стратегії до нових ринкових реалій.

Залишайтеся з нами і до нових зустрічей в наступному році!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: