fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підсумкова зустріч з керівництвом Харківської митниці

19/ 12/ 2023
  Зустрілись онлайн з керівництвом та фахівцями Харківської митниці, аби підсумувати результати співпраці, отримати відповіді на актуальні питання щодо митного законодавства та визначити плани на майбутнє. А саме приділили увагу  новаціям і  змінам у Митному кодексі України, які відбулися останнім часом, щодо проведення Порядку  визначення країни  походження товарів  у відповідності з Митним Кодексом країн Євросоюзу та забезпечення Угод України про вільну торгівлю. Торкнулися і важливого питання отримання статусу АЕО. Хочемо подякувати керівництву Харківської митниці за плідну довготривалу співпрацю, експертне роз’яснення питань, що цікавлять бізнес, та готовність до діалогу! Також щиро вдячні Вірі Носовій – нашому модератору Митного комітету за професійне координування діяльності комітету. Нагадуємо, що з відповідями від фахівців Харківської митниці на питання суб’єктів ЗЕД можна ознайомитись за посиланнями: https://eba.com.ua/rozbyrayemo-novely-mytnogo-zakonodavstvah-u-mezhah-spilnogo-proyektu-z-harkivskoyu-mytnytseyu-vidpovidayemo-na-pytannya-biznesu/ https://eba.com.ua/vidpovidayemo-na-pytannya-biznesu-nova-komp-yuteryzovana-tranzytna-systema-ncts/ Щиро віримо, що у наступному році продовжимо наші  проєкти, що є вже доброю традицією. Все буде Україна!

Зустрілись онлайн з керівництвом та фахівцями Харківської митниці, аби підсумувати результати співпраці, отримати відповіді на актуальні питання щодо митного законодавства та визначити плани на майбутнє.

А саме приділили увагу  новаціям і  змінам у Митному кодексі України, які відбулися останнім часом, щодо проведення Порядку  визначення країни  походження товарів  у відповідності з Митним Кодексом країн Євросоюзу та забезпечення Угод України про вільну торгівлю.

Торкнулися і важливого питання отримання статусу АЕО.

Хочемо подякувати керівництву Харківської митниці за плідну довготривалу співпрацю, експертне роз’яснення питань, що цікавлять бізнес, та готовність до діалогу!

Також щиро вдячні Вірі Носовій – нашому модератору Митного комітету за професійне координування діяльності комітету.

Нагадуємо, що з відповідями від фахівців Харківської митниці на питання суб’єктів ЗЕД можна ознайомитись за посиланнями:

Щиро віримо, що у наступному році продовжимо наші  проєкти, що є вже доброю традицією.

Все буде Україна!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: