fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підписання 1 договору щодо підтримки проєкту зі значними інвестиціями очікується протягом місяця

15/ 11/ 2021
  Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація зустрілась із Сергієм Цівкачем, виконавчим директором UkraineInvest. Так, йшла мова про ключові особливості та деталі державної підтримки проєктів зі значними інвестиціями.  Серед ключових вимог – проєкт повинен передбачати будівництво, модернізацію, технічне та/або технологічне переоснащення об’єктів інвестування, придбання необхідного устаткування (обладнання) та комплектуючих виробів до нього. Крім того, створювати не менше 80 робочих місць, інвестувати не менше 20 млн евро, тривалість якого – не більше 5 років. Серед сфер реалізації – переробна промисловість, транспорт, логістика, освіта, тощо. Також серед особливостей подачі – наявність нової юридичної особи. Тобто, наприклад, іноземний інвестор має зареєструвати юридичну особу в Україні аби подавати заявку. UkraineInvest вже отримав 27 попередніх заявок. Сергій Цівкач зауважив, що 10 заявок вже знаходиться на фінальній стадії, їх готовність складає 80% (з переробної промисловості, сільського господарства, наукової діяльності). При повній готовності їх буде подано до Мінекономіки, яке буде здійснювати їх перевірку на відповідність вимогам. Перевірка займає до 60 днів. Міністерство може надати висновок про доцільність/недоцільність/або ж необхідність доопрацювання проєкту. При позитивному висновку наступним етапом слідує укладення спеціального інвестдоговору. Очікується, що підписання першого договору з інвестором відбудеться протягом місяця. З детальними вимогами до проєктів, процедурою, законодавчими нормами та кроками подання можна ознайомитись в презентації за лінком. Варто також зауважити, що з 27 заявок 17 подано від українських та 10 від міжнародних інвесторів, загальна сума інвестицій близько 2 млрд дол (з приблизно рівним розподіленням сум між 2 типами інвесторів). Від імені Європейської Бізнес Асоціації щиро дякуємо за предметну та практичну зустріч і дуже сподіваємось вже найближчим часом побачити перші погоджені ні підтримку проєкти.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація зустрілась із Сергієм Цівкачем, виконавчим директором UkraineInvest. Так, йшла мова про ключові особливості та деталі державної підтримки проєктів зі значними інвестиціями. 

Серед ключових вимог – проєкт повинен передбачати будівництво, модернізацію, технічне та/або технологічне переоснащення об’єктів інвестування, придбання необхідного устаткування (обладнання) та комплектуючих виробів до нього. Крім того, створювати не менше 80 робочих місць, інвестувати не менше 20 млн евро, тривалість якого – не більше 5 років. Серед сфер реалізації – переробна промисловість, транспорт, логістика, освіта, тощо. Також серед особливостей подачі – наявність нової юридичної особи. Тобто, наприклад, іноземний інвестор має зареєструвати юридичну особу в Україні аби подавати заявку.

UkraineInvest вже отримав 27 попередніх заявок. Сергій Цівкач зауважив, що 10 заявок вже знаходиться на фінальній стадії, їх готовність складає 80% (з переробної промисловості, сільського господарства, наукової діяльності). При повній готовності їх буде подано до Мінекономіки, яке буде здійснювати їх перевірку на відповідність вимогам. Перевірка займає до 60 днів. Міністерство може надати висновок про доцільність/недоцільність/або ж необхідність доопрацювання проєкту. При позитивному висновку наступним етапом слідує укладення спеціального інвестдоговору. Очікується, що підписання першого договору з інвестором відбудеться протягом місяця.

З детальними вимогами до проєктів, процедурою, законодавчими нормами та кроками подання можна ознайомитись в презентації за лінком.

Варто також зауважити, що з 27 заявок 17 подано від українських та 10 від міжнародних інвесторів, загальна сума інвестицій близько 2 млрд дол (з приблизно рівним розподіленням сум між 2 типами інвесторів).

Від імені Європейської Бізнес Асоціації щиро дякуємо за предметну та практичну зустріч і дуже сподіваємось вже найближчим часом побачити перші погоджені ні підтримку проєкти.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: