fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підготовка до Кембриджських іспитів у Львові для учнів 2-11 класів

24/ 09/ 2021
  Якщо б ви хотіли аби ваша дитина підготувалася і склала Міжнародний іспит на підтвердження рівня володіння англійською мовою, ви можете заповнити коротку анкету до 1 жовтня. Уже 4 роки КМДШ є сертифікованим Центром підготовки до Кембриджських іспитів (Cambridge Assessment Preparation Centre). Результати іспиту будуть надіслані у Кембриджський університет для перевірки. Через деякий час електронним листом від департаменту Кембриджського університету ми отримаємо результати тестів. Сертифікат Кембриджського університету дозволяє учням автоматично отримувати оцінку на іспиті ДПА у школі (9 та 11 клас), а також в окремих ВНЗ, де англійська мова не є профілюючим предметом. Розпочинаємо запис в групи підготовки до екзаменів: Starters, Movers, Flyers, KET, PET, FCE. ВАЖЛИВО знати: ESOL Cambridge English Language Assessment Authorised Centre тестує учасників курсу на території КМДШ за організаційної підтримки Центру підготовки. Тривалість підготовки до іспиту – 24 заняття. Орієнтовний термін здач іспитів – березень-квітень 2022. Вартість навчання, безпосередньо здачі іспиту та отримання Сертифікату Кембриджського університету становить 3200-4200 грн. в залежності від виду екзамену. Локація: Львів, вул. Угорська, 12Е Подати заявку: https://bit.ly/3zH3jkq

Якщо б ви хотіли аби ваша дитина підготувалася і склала Міжнародний іспит на підтвердження рівня володіння англійською мовою, ви можете заповнити коротку анкету до 1 жовтня.

Уже 4 роки КМДШ є сертифікованим Центром підготовки до Кембриджських іспитів (Cambridge Assessment Preparation Centre).

Результати іспиту будуть надіслані у Кембриджський університет для перевірки. Через деякий час електронним листом від департаменту Кембриджського університету ми отримаємо результати тестів.

Сертифікат Кембриджського університету дозволяє учням автоматично отримувати оцінку на іспиті ДПА у школі (9 та 11 клас), а також в окремих ВНЗ, де англійська мова не є профілюючим предметом. Розпочинаємо запис в групи підготовки до екзаменів: Starters, Movers, Flyers, KET, PET, FCE.

ВАЖЛИВО знати:

  • ESOL Cambridge English Language Assessment Authorised Centre тестує учасників курсу на території КМДШ за організаційної підтримки Центру підготовки.
  • Тривалість підготовки до іспиту – 24 заняття.
  • Орієнтовний термін здач іспитів – березень-квітень 2022.
  • Вартість навчання, безпосередньо здачі іспиту та отримання Сертифікату Кембриджського університету становить 3200-4200 грн. в залежності від виду екзамену.

Локація: Львів, вул. Угорська, 12Е

Подати заявку: https://bit.ly/3zH3jkq

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: