fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Піар – найкращі ліки від забуття

01/ 12/ 2021
  Тарас Семенюк. Директор PR Boutique PR – це завжди індивідуальний підхід до клієнта. Це як похід до кравця. Уявіть, ви вирішили пошити костюм чи сукню. Лише професійний кравець чи, як звикли говорити в Італії «сарто», зможе втілити вашу мрію, адже індивідуальне пошиття – це про ваш світогляд, фігуру, бажання, пристрасті, стиль життя і професійна діяльність. Все це професійний «сарто» враховує, щоб одяг, який ви одягнете згодом підсилював вашу унікальність, особистість, приносив вам прибуток. «Сарторіальні», тобто індивідуальні підходи ми застосовуємо в піарі і комунікаціях для наших клієнтів під час розробки стратегії. Без неї ніяк не досягти бажаних результатів і прибутків у бізнесі ПОСЛУГИ Ми бутик з піар послуг та повноцінного комунікаційного супроводу як комерційних так і політичних проектів, індивідуальних брендів так і соціальних програм громадського сектору. Що ми робимо? Стратегічні та аудит сесії, щоб зрозуміти, де і з чим ви перебуваєте на даний момент Репутаційний, менеджерський та інформаційний спецназ для захисту вашого бізнесу і бренду під час інформаційних атак злісних конкурентів Розробка комунікаційних стратегій в медіа Розробка маркетингової стратегії Розробка дизайн проектів та бренд буків Позиціонування, просування та захист від інформаційних атак Повноцінний супровід в YouTube Креативний SMM для збільшення упізнаваності вашого бренда Повноцінна організація та ведення прес-офісів компаній, міністерств та політичних партій Наші контакти: prboutiqueua@gmail.com +380979040337 Вебсайт https://prboutique.com.ua Очікування: Гроші в житті не основна штука, але нерви заспокоюють, тому проєкт Unlimit Ukraine є платформою малого бізнесу для того, щоб берегти нерви один одному і примножувати прибутки.

Тарас Семенюк

Директор PR Boutique

PR – це завжди індивідуальний підхід до клієнта. Це як похід до кравця. Уявіть, ви вирішили пошити костюм чи сукню. Лише професійний кравець чи, як звикли говорити в Італії «сарто», зможе втілити вашу мрію, адже індивідуальне пошиття – це про ваш світогляд, фігуру, бажання, пристрасті, стиль життя і професійна діяльність.

Все це професійний «сарто» враховує, щоб одяг, який ви одягнете згодом підсилював вашу унікальність, особистість, приносив вам прибуток. «Сарторіальні», тобто індивідуальні підходи ми застосовуємо в піарі і комунікаціях для наших клієнтів під час розробки стратегії. Без неї ніяк не досягти бажаних результатів і прибутків у бізнесі

ПОСЛУГИ

Ми бутик з піар послуг та повноцінного комунікаційного супроводу як комерційних так і політичних проектів, індивідуальних брендів так і соціальних програм громадського сектору.

Що ми робимо?

  • Стратегічні та аудит сесії, щоб зрозуміти, де і з чим ви перебуваєте на даний момент
  • Репутаційний, менеджерський та інформаційний спецназ для захисту вашого бізнесу і бренду під час інформаційних атак злісних конкурентів
  • Розробка комунікаційних стратегій в медіа
  • Розробка маркетингової стратегії
  • Розробка дизайн проектів та бренд буків
  • Позиціонування, просування та захист від інформаційних атак
  • Повноцінний супровід в YouTube
  • Креативний SMM для збільшення упізнаваності вашого бренда
  • Повноцінна організація та ведення прес-офісів компаній, міністерств та політичних партій

Наші контакти:

prboutiqueua@gmail.com

+380979040337

Вебсайт https://prboutique.com.ua

Очікування: Гроші в житті не основна штука, але нерви заспокоюють, тому проєкт Unlimit Ukraine є платформою малого бізнесу для того, щоб берегти нерви один одному і примножувати прибутки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: