fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сесія Бізнес Знайомств Асоціації

дата: 31/01/2019

31 січня пройшла перша у 2019 році Сесія Бізнес Знайомств Асоціації в Одесі спільно зі Sweet Art Event Agency, учасником Unlimit Ukraine by the EBA, темою цієї зустрічі було обрано: «Програма грантів до 5000 євро на запуск, розвиток і масштабування малого і середнього бізнесу».

Спеціальними гостями виступили Володимир Філіппов, представник Благодійного фонду “Карітас Одеса УГКЦ”, Андрій Залогін, власник ТОВ “Джелато Манія” та Юлія Адамович, засновниця Adamovich Marketing Agency. Вони зробили огляд актуальних грантових програм 2019 року для українських підприємців, розповіли  про проект ТЕМП/Caritas Odessa UGCC, який спрямований допомогти чинним підприємцям розвивати свій бізнес, а майбутнім – почати.

В ході вечора у гостинній атмосфері ЦеХАБу учасники обмінювалися думками і повідали стосовно участі у грантових конкурсах на відкриття та розвиток підприємницької діяльності, ділилися враженнями із Business Zavarnik, насолоджувалися неформальним спілкуванням, ласуючи корисні смаколики від WOW Detox.

01/

Партнери

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: