fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма розвитку для управлінців Pre-MBA. Модуль 9. Презентація групових проектів. Церемонія вручення сертифікатів

дата: 18/02/2023

В суботу урочисто відбулося завершальне заняття Програма розвитку для управлінців Pre-MBA, на якому учасники блискуче презентували власні ідеї щодо реалізації нових інноваційних проектів в країні.

Ми щиро вдячні всім слухачам: Юлії Остроух, Марині Яременко, Ірині Базік, Олександру Завгородньому, Олександру Сенину, Катерині Вольській, Оксані Лукащук, Андрію Большунову, Анні Демидюк, Геннадію Глухову, Дмитру Гончарову, Кирилу Гончаренко, Павлу Гулідову, Андрію Степенко, Лідії Гончар, Євгенію Кузьменко та Євгенію Циганову за неймовірний ентузіазм, яскраві дискусії та стрімке бажання отримувати нові знання та самовдосконалюватися!

Окрема подяка тренерам: Михайлу Крикунову, Євгенію Осьмак, Андрію Якшину, Олегу Коссу, Олександру Савич, Тетяні Лукинюк, Оксані Огневій, Вадиму Марценко за неабиякий професіоналізм, комплексний та глибокий підхід при висвітленні тем, легкість та доступність викладу інформації і важливий внесок у розробку концепції програми.

Особлива подяка експертам: Михайлу Крикунову, Євгенію Осьмак, Андрію Якшину, Олегу Коссу, Олександру Савичу, Вадиму Марценко та Анастасії Марценко за професійну думку, активне залучення до обговорень, конструктивні пропозиції та слушні зауваження!

Особлива подяка нашим партнерам: Sigma Software Group, IDS Ukraine, La Famiglia Catering, Цеппелін Україна, Kyivstar, Lanka.CX, Miratech, КМДШ. Освіта для творців світу та Баланс Бизнес Букс за чудову співпрацю!

01/

Партнери

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: