fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма розвитку для управлінців Pre-MBA. Модуль 1. Сучасне ефективне лідерство

дата: 10/09/2022

Усіх лідерів об’єднує одна мета – створити найефективнішу команду, яка буде із задоволенням виконувати свою роботу та показувати найкращу продуктивність. Бути лідером – це приймати важливі та нестандартні рішення, фокусуватися на головній справі та не звертати уваги на незначущі речі.

Цієї суботи розпочався четвертий сезон оновленої Програма розвитку для управлінців Pre-MBA, на якому лектор – Mihail Krikunov, доцент, декан Київської бізнес-школи, голова правління агентства кластерного розвитку Clust-ua з більш ніж 30-літнім досвідом управління, викладання та бізнес-консультування, висвітлив найактуальніші особливості та тенденції сучасного ефективного лідерства.

Дякуємо Михайлу Крікунову за яскравий насичений модуль, професіоналізм, легкість викладу інформації, інтерактивну складову та готовність поділитися цінним досвідом та експертною думкою!

Особлива подяка нашим партнерам: Sigma Software Group, IDS Ukraine, La Famiglia Catering, Цеппелін Україна, Kyivstar, Lanka.CX, Henkel за приємну співпрацю!

01/

Партнери

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: