fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Odesa Stay In Touch: Summer Edition

дата: 18/08/2021

Ми вирішили, що закривати літній сезон потрібно гучно! Тому сталося те, на що всі так довго чекали – повернення EBA Odesa Stay In Touch: Summer Edition у форматі оффлайн. Все за класикою – живе спілкування, обмін візитками та нові надихаючі знайомства.

Ми були дуже раді знову усіх бачити наживо та дізнатися про останні новини в житті нашої спільноти. Катерина Морозова, керівник Південноукраїнського офісу ЕВА, розповіла про усі новинки Асоціації, опції та можливості для компаній в рамках членства. А у кожного гостя була можливість скористатися “відкритим мікрофоном” аби представити себе та свою компанію, її досягнення та досвід взаємодії з ЕВА.

Звісно, вечір був би не таким чудовим без надійної команди підтримки наших партнерів. За неймовірну атмосферу, гостинність та знайомство з гастроботанікою від  мастер-шефа ми щиро дякуємо Restopark Clumba. За можливсть посмакувати живі нефільтровані бесарабські вина Одеського регіону від ТМ “CHATEAU GRONA”. А за освіжаючі напої – членській компанії PepsiCo.

01/

Партнери

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: