fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Особистий досвід

12/ 11/ 2018
  Як і будь-яка нація, українці легко і з задоволенням оцінюють самі себе. Водночас у цих оцінках ми часто не можемо досягнути спільного знаменника. Ми пишаємося прогресивними проектами, які запускають наші співвітчизники, і називаємо Київ новим Берліном. Водночас жартуємо, що нас з Європою розділяють не десятки кілометрів, а кілька десятиліть. Пишаємося своїми ресторанами і кухнею, але лаємо рестораторів і офіціантів. Вважаємо, що у нас найгірші дороги і найдобріші люди. Намагаємося щороку хоча б кілька днів провести в Карпатах (бо «ніде в світі ми не зустрічали такого повітря»), але дивуємося, якщо помічаємо таку ж пристрасть до нашої країни у француза або іспанця. Але, звісно ж, нам усім цікаво дізнатися, що ж насправді думають про Україну люди, які потрапляють сюди вперше. Для цього ми запускаємо проект «Особистий досвід». Шукаємо мандрівника, який готовий побачити нашу країну по-новому та розповісти, якою Україна відкривається сучасному туристу. Якщо вам від 25 до 55 років, ви відкриті до всього нового, комунікабельні і не боїтеся розповісти про свій туристичний досвід усій країні – це ваш проект. Протягом тижня на нашого героя чекає захоплива подорож Україною must-see місцями від популярного сервісу відгуків і планування подорожей TripAdvisor і рекомендації консьєржів готелів мережі Premier Hotels and Resorts за головними маршрутами чотирьох українських міст: Києва, Львова, Харкова та Одеси. У вас буде можливість краще пізнати український побут і менталітет, спробувати національну кухню і побачити визначні місця. Витрати на подорож  беруть на себе організатори конкурсу Premier Hotels and Resorts. Переліт в обидва боки надає партнер – авіакомпанія Turkish Airlines, яка здійснює польоти в 304 напрямках. Подорож Україною триватиме тиждень, ви можете підібрати будь-які зручні 7 днів у період з 28 листопада 2018 до 31 січня 2019 року. Якщо ви потенційний кандидат на участь у проекті, надішліть посилання на свій профіль у соціальних мережах та  відеорезюме до 3 хвилин. Розкажіть у своєму відео коротко про себе і назвіть три причини, чому хотіли б приїхати в Україну. Резюме чекаємо за адресою: competition@nv.ua, до 14 листопада. Стежити за життям героя ми будемо на сторінках журналу і на сайті Нового Времени, а також на фейсбук-сторінці Premier Hotels and Resorts.

Як і будь-яка нація, українці легко і з задоволенням оцінюють самі себе. Водночас у цих оцінках ми часто не можемо досягнути спільного знаменника. Ми пишаємося прогресивними проектами, які запускають наші співвітчизники, і називаємо Київ новим Берліном. Водночас жартуємо, що нас з Європою розділяють не десятки кілометрів, а кілька десятиліть.

Пишаємося своїми ресторанами і кухнею, але лаємо рестораторів і офіціантів. Вважаємо, що у нас найгірші дороги і найдобріші люди. Намагаємося щороку хоча б кілька днів провести в Карпатах (бо «ніде в світі ми не зустрічали такого повітря»), але дивуємося, якщо помічаємо таку ж пристрасть до нашої країни у француза або іспанця. Але, звісно ж, нам усім цікаво дізнатися, що ж насправді думають про Україну люди, які потрапляють сюди вперше. Для цього ми запускаємо проект «Особистий досвід».

Шукаємо мандрівника, який готовий побачити нашу країну по-новому та розповісти, якою Україна відкривається сучасному туристу.

Якщо вам від 25 до 55 років, ви відкриті до всього нового, комунікабельні і не боїтеся розповісти про свій туристичний досвід усій країні – це ваш проект.

Протягом тижня на нашого героя чекає захоплива подорож Україною must-see місцями від популярного сервісу відгуків і планування подорожей TripAdvisor і рекомендації консьєржів готелів мережі Premier Hotels and Resorts за головними маршрутами чотирьох українських міст: Києва, Львова, Харкова та Одеси.

У вас буде можливість краще пізнати український побут і менталітет, спробувати національну кухню і побачити визначні місця.

Витрати на подорож  беруть на себе організатори конкурсу Premier Hotels and Resorts. Переліт в обидва боки надає партнер – авіакомпанія Turkish Airlines, яка здійснює польоти в 304 напрямках. Подорож Україною триватиме тиждень, ви можете підібрати будь-які зручні 7 днів у період з 28 листопада 2018 до 31 січня 2019 року.

Якщо ви потенційний кандидат на участь у проекті, надішліть посилання на свій профіль у соціальних мережах та  відеорезюме до 3 хвилин. Розкажіть у своєму відео коротко про себе і назвіть три причини, чому хотіли б приїхати в Україну.

Резюме чекаємо за адресою: competition@nv.ua, до 14 листопада.

Стежити за життям героя ми будемо на сторінках журналу і на сайті Нового Времени, а також на фейсбук-сторінці Premier Hotels and Resorts.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: