fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Перший випуск нового подкасту “Карʼєра в навушниках”

13/ 02/ 2024
  📣 14 лютого о 17:00 за Києвом Ferrexpo Education Hub запрошує на перший подкаст Карʼєра в навушниках - це авторський подкаст щосереди про роботу та карʼєру від Освітнього Хабу Ferrexpo. ▪️Тема зустрічі: Робота в наймі чи на себе: що обрати?        Про: 📎 Плюси та мінуси побудови карʼєри в компаніях та поза ними.  📎 Баланс свободи на відповідальності 🎙Гість: Віра Романова   Кандидатка психологічних наук, практикуюча психологиня. HRD компанії TheMake.App та VP of People and Business Development Vdo.ma. 17 років досвіду на позиції HRD у великих компаніях. З 2007 року викладала на факультеті психології КНУ ім.Т.Шевченка. Співзасновниця онлайн платформи Method4u - сервіс для підбору психолога. (romanovavera.com) 📌 Захід безкоштовний. Збережіть в календарі час та посилання для входу 🔗: https://meet.google.com/omm-dojs-wmm

📣 14 лютого о 17:00 за Києвом Ferrexpo Education Hub запрошує на перший подкаст “Карʼєра в навушниках” це авторський подкаст щосереди про роботу та карʼєру від Освітнього Хабу Ferrexpo.

▪️Тема зустрічі: Робота в наймі чи на себе: що обрати? 

      Про:

📎 Плюси та мінуси побудови карʼєри в компаніях та поза ними. 

📎 Баланс свободи на відповідальності

🎙Гість: Віра Романова  

Кандидатка психологічних наук, практикуюча психологиня. HRD компанії TheMake.App та VP of People and Business Development Vdo.ma. 17 років досвіду на позиції HRD у великих компаніях. З 2007 року викладала на факультеті психології КНУ ім.Т.Шевченка. Співзасновниця онлайн платформи Method4u – сервіс для підбору психолога. (romanovavera.com)

📌 Захід безкоштовний. Збережіть в календарі час та посилання для входу 🔗: https://meet.google.com/omm-dojs-wmm

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: