fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Перший кредит за державною програмою “Доступна іпотека 7%” від Глобус Банку — виконано!

01/ 03/ 2021
  Приємна новина надійшла з Харкова. Глобус Банк видав перший кредит за державною програмою “Доступна іпотека 7%”. Його отримала 32-річна харківянка, відома місцева футболістка, яка тренує дитячу команду. Молода жінка стала власницею комфортабельної однокімнатної квартири площею 46 м2 у новобудові від надійного партнера Глобус Банку — АТ “ТРЕСТ ЖИТЛОБУД-1”. “Здешевлення вартості іпотечних кредитів для громадян має стати потужним імпульсом для пожвавлення всього ринку житлової іпотеки, - підкреслив Олександр Харченко, Голова Наглядової ради АТ “ТРЕСТ ЖИТЛОБУД-1”. - Сподіваюсь, що, відчувши державну підтримку, іпотечне кредитування в банківських установах вийде на новий рівень, що дасть можливість залучити додаткові кошти та збільшити обсяги житлової нерухомості”. “Державна програма пропонує надзвичайно привабливі умови і повинна значно розширити коло наших клієнтів, - зазначила Любов Карпенко, начальниця відділення №10 Глобус Банку. - Ми, в свою чергу, готові зробити все можливе, щоб українці змогли поліпшити свої житлові умови і збільшити свої можливості”. Програма “Доступна іпотека 7%”, яку за ініціативою Президента України розробило Міністерство фінансів України, надає можливість людям з відносно невисоким рівнем доходу отримувати житло в кредит з частковою компенсацію відсотків державою. 26 лютого Глобус Банк став одним з перших банків, що підписали договір про участь у програмі з Фондом розвитку підприємництва, який виступає її адміністратором. З умовами кредитування за програмою“Доступна іпотека 7%” від Глобус Банку Ви можете ознайомитися тут.

Приємна новина надійшла з Харкова. Глобус Банк видав перший кредит за державною програмою “Доступна іпотека 7%”. Його отримала 32-річна харківянка, відома місцева футболістка, яка тренує дитячу команду. Молода жінка стала власницею комфортабельної однокімнатної квартири площею 46 м2 у новобудові від надійного партнера Глобус Банку — АТ “ТРЕСТ ЖИТЛОБУД-1”.

Здешевлення вартості іпотечних кредитів для громадян має стати потужним імпульсом для пожвавлення всього ринку житлової іпотеки, – підкреслив Олександр Харченко, Голова Наглядової ради АТ “ТРЕСТ ЖИТЛОБУД-1”. – Сподіваюсь, що, відчувши державну підтримку, іпотечне кредитування в банківських установах вийде на новий рівень, що дасть можливість залучити додаткові кошти та збільшити обсяги житлової нерухомості”.

Державна програма пропонує надзвичайно привабливі умови і повинна значно розширити коло наших клієнтів, – зазначила Любов Карпенко, начальниця відділення №10 Глобус Банку. – Ми, в свою чергу, готові зробити все можливе, щоб українці змогли поліпшити свої житлові умови і збільшити свої можливості”.

Програма “Доступна іпотека 7%”, яку за ініціативою Президента України розробило Міністерство фінансів України, надає можливість людям з відносно невисоким рівнем доходу отримувати житло в кредит з частковою компенсацію відсотків державою.

26 лютого Глобус Банк став одним з перших банків, що підписали договір про участь у програмі з Фондом розвитку підприємництва, який виступає її адміністратором.

З умовами кредитування за програмою“Доступна іпотека 7%” від Глобус Банку Ви можете ознайомитися тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: