fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Переїзд ЮА «Абсолют» до нового Київського офісу

16/ 01/ 2018
  З моменту заснування і по сьогодні  Юридичне агентство «Абсолют» працює над наданням клієнтам найкращих умов співпраці. Ми розвиваємо нові практики, набираємо в команду професійних юристів і адвокатів, розширюємо межі бізнесу і заводимо нові партнерські відносини. Переїхавши до нового Київського офісу у Бізнес-центр «Сенатор», ми передбачили все: зручне місце розташування; наявність паркінгу; безпеку; авторський дизайн; підвищений комфорт. Наше завдання – забезпечити клієнту найбільш комфортні умови співпраці. Тому ми пропонуємо гнучкий часовий графік надання юридичних послуг, зручний клієнту формат і оновлену фінансову політику. Ми хочемо, щоб прийшовши до нас в офіс, Ви відчули щирі турботу і співучасть. Для вирішення Вашого питання створюємо галузеву команду з метою детального занурення у проблему і надання оптимального рішення. КОМАНДА ЮА «АБСОЛЮТ» ПРАЦЮЄ ДЛЯ ПРИМНОЖЕННЯ ВАШОГО УСПІХУ

З моменту заснування і по сьогодні  Юридичне агентство «Абсолют» працює над наданням клієнтам найкращих умов співпраці.

Ми розвиваємо нові практики, набираємо в команду професійних юристів і адвокатів, розширюємо межі бізнесу і заводимо нові партнерські відносини.

Переїхавши до нового Київського офісу у Бізнес-центр «Сенатор», ми передбачили все:

  • зручне місце розташування;
  • наявність паркінгу;
  • безпеку;
  • авторський дизайн;
  • підвищений комфорт.

Наше завдання – забезпечити клієнту найбільш комфортні умови співпраці. Тому ми пропонуємо гнучкий часовий графік надання юридичних послуг, зручний клієнту формат і оновлену фінансову політику.

Ми хочемо, щоб прийшовши до нас в офіс, Ви відчули щирі турботу і співучасть. Для вирішення Вашого питання створюємо галузеву команду з метою детального занурення у проблему і надання оптимального рішення.

КОМАНДА ЮА «АБСОЛЮТ» ПРАЦЮЄ ДЛЯ ПРИМНОЖЕННЯ ВАШОГО УСПІХУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: