fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Перевірки Держпраці: що потрібно знати роботодавцю?

27/ 11/ 2018
  Дата та час проведення вебінару: 5 грудня, 16:00 (тривалість заходу - 1 година) Мова: українська Участь у заході є безкоштовною Боротьба з зарплатою в конвертах, рейди з метою виявлення неоформлених працівників, детінізація зайнятості – все це реальні явища, з якими щодня зіштовхується український бізнес при перевірках Держпраці. У 2018 році контролюючий орган активно проводить заходи контролю за додержанням законодавства про працю, а сайт Держпраці постійно поповнюється новинами про мільйонні штрафи, накладені на компанії за результатами перевірок. Під час нашого вебінару партнер GOLAW, керівник практики вирішення судових спорів, адвокат Катерина Манойленко та старший юрист, адвокат Катерина Цвєткова поділяться з Вами правилами підготовки до візиту Держпраці, спираючись на власний досвід та приклади з реальних судових справ. Ви дізнаєтесь про найбільш типові помилки роботодавців під час перевірок Держпраці та отримаєте професійні поради для мінімізації ризиків. Зокрема, поговоримо про наступне: штрафи за порушення законодавства про працю: за що Держпраці може оштрафувати бізнес? підстави, періодичність, тривалість заходів контролю які документи повинні надати перевіряючі та чи можна їх не допустити до перевірки? які права та обов’язки мають перевіряючі? як Держпраці виявляє неоформлених працівників? як оскаржити результати перевірки, актуальна судова практика. До зустрічі на вебінарі! Участь у заході безкоштовна. Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2FTNmRB   Звертаємо Вашу увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою. Підтвердження реєстрації буде надіслано на Ваш email. Подальшу інформацію щодо проведення вебінару Ви отримаєте електронною поштою. Презентаційні матеріали, використані під час заходу, будуть надіслані учасникам вебінару після його завершення.

Дата та час проведення вебінару: 5 грудня, 16:00 (тривалість заходу – 1 година)

Мова: українська

Участь у заході є безкоштовною

Боротьба з зарплатою в конвертах, рейди з метою виявлення неоформлених працівників, детінізація зайнятості – все це реальні явища, з якими щодня зіштовхується український бізнес при перевірках Держпраці.

У 2018 році контролюючий орган активно проводить заходи контролю за додержанням законодавства про працю, а сайт Держпраці постійно поповнюється новинами про мільйонні штрафи, накладені на компанії за результатами перевірок.

Під час нашого вебінару партнер GOLAW, керівник практики вирішення судових спорів, адвокат Катерина Манойленко та старший юрист, адвокат Катерина Цвєткова поділяться з Вами правилами підготовки до візиту Держпраці, спираючись на власний досвід та приклади з реальних судових справ. Ви дізнаєтесь про найбільш типові помилки роботодавців під час перевірок Держпраці та отримаєте професійні поради для мінімізації ризиків.

Зокрема, поговоримо про наступне:

  • штрафи за порушення законодавства про працю: за що Держпраці може оштрафувати бізнес?
  • підстави, періодичність, тривалість заходів контролю
  • які документи повинні надати перевіряючі та чи можна їх не допустити до перевірки?
  • які права та обов’язки мають перевіряючі?
  • як Держпраці виявляє неоформлених працівників?
  • як оскаржити результати перевірки, актуальна судова практика.

До зустрічі на вебінарі!

Участь у заході безкоштовна.
Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2FTNmRB  

Звертаємо Вашу увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою. Підтвердження реєстрації буде надіслано на Ваш email.

Подальшу інформацію щодо проведення вебінару Ви отримаєте електронною поштою.

Презентаційні матеріали, використані під час заходу, будуть надіслані учасникам вебінару після його завершення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: