fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Переглядайте та оновлюйте категорії підписок на розсилки Асоціації

13/ 06/ 2024
  Друзі, вітання! Хочемо нагадати, що про усі події, анонси та активності Асоціації ви можете дізнаватися з наших розсилок, тож дуже важливо, щоб ви були підписані на цікаві для вас новини та анонси заходів.   Ви завжди можете переглянути та, за потреби, змінити ваші категорії підписок в особистому кабінеті Асоціації на нашому сайті https://eba.com.ua Для цього у меню в особистому кабінеті варто обрати Категорії підписок та поставити або прибрати прапорці навпроти розсилок, що відповідають вашим інтересам. Ви також можете обрати регіони, які вас цікавлять (Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків), а також підписатися на дайджести, якщо хочете отримувати один лист з усіма новинами та анонсами.   Також ви можете отримувати анонси подій, реєструватися та керувати квитками в Telegram, підписавшивсь на бота Асоціації - @EBAua_bot. Раді вашому активному залученню у життя Європейської Бізнес Асоціації. 
Друзі, вітання! Хочемо нагадати, що про усі події, анонси та активності Асоціації ви можете дізнаватися з наших розсилок, тож дуже важливо, щоб ви були підписані на цікаві для вас новини та анонси заходів.
 
Ви завжди можете переглянути та, за потреби, змінити ваші категорії підписок в особистому кабінеті Асоціації на нашому сайті https://eba.com.ua Для цього у меню в особистому кабінеті варто обрати Категорії підписок та поставити або прибрати прапорці навпроти розсилок, що відповідають вашим інтересам. Ви також можете обрати регіони, які вас цікавлять (Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків), а також підписатися на дайджести, якщо хочете отримувати один лист з усіма новинами та анонсами.
 
Також ви можете отримувати анонси подій, реєструватися та керувати квитками в Telegram, підписавшивсь на бота Асоціації – @EBAua_bot. Раді вашому активному залученню у життя Європейської Бізнес Асоціації. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: