fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Партнерство Schneider Electric та Cisco у системах управління будівлями

10/ 07/ 2020
  Партнерство сприяє впровадженню терміну інтелектуальних будівель, як нового стандарту будівництва  Забезпечує більш безпечну, масштабовану, гнучку та просту в управлінні мережу інженерних систем будівлі на базі IP Київ, 10 липня 2020 року — Компанія Schneider Electric, лідер  цифрової трансформації у сфері енергоменеджменту й автоматизації, та компанія Cisco започаткували  технологічне партнерство, покликане допомогти у досягненні значних успіхів у створенні інтелектуальних будівель. Працюючи разом, дві компанії розробили, протестували та затвердили проекти, які допомагають підключити системи управління будівлями до мережі Інтернет-протоколів (IP) із захищеною, масштабованою та стійкою архітектурою, якою легко керувати. Два лідери технологій, одне найкраще рішення у галузі Сьогодні у дедалі більшої кількості інтелектуальних будівель впроваджуються діджитал-рішення та використовують IoT для підвищення ефективності, оптимізації комфорту для мешканців та підвищення вартості самої будівлі. Рішення від Schneider Electric та Cisco обєднує ІТ та оперативний контроль будівництва у єдине безпечне та ефективне мережеве рішення IP. Це дозволяє безлічі топологій IP-архітектури Schneider Electric EcoStruxure ™ інтегруватись з існуючими мережами будівлі за допомогою комутаторів Cisco Industrial Ethernet для підключення до IP-контролерів SmartX від Schneider. Рішення відповідає вимогам щодо доступності системи після розгортання, економить час та ресурси клієнтів. «Schneider Electric проводить цифрову трансформацію інтелектуальних будівель за допомогою EcoStruxure™ Building, захищеної та відкритої платформи, що дозволяє IoT-рішенням безперешкодно підключати, збирати, аналізувати та працювати з даними у режимі реального часу», - сказав Кайнам Хедаят, VP Product Management, Digital Energy, Schneider Electric. «Захоплююче бачити, що наші рішення разом з рішеннями Cisco IT-Enterprise дають результати. Це дозволяє нашим EcoXpert - партнерам надавати найкращі рішення своїм клієнтам, допомагаючи їм розвивати свій бізнес, диференціювати свої компанії та бути більш прибутковими». Спільне рішення від Schneider та Cisco робить системи управління будівлею більш безпечними, масштабованими, гнучкими та легко керованими. Дізнайтеся більше тут. https://www.se.com/ua/uk/
  • Партнерство сприяє впровадженню терміну інтелектуальних будівель, як нового стандарту будівництва 
  • Забезпечує більш безпечну, масштабовану, гнучку та просту в управлінні мережу інженерних систем будівлі на базі IP

Київ, 10 липня 2020 року — Компанія Schneider Electric, лідер  цифрової трансформації у сфері енергоменеджменту й автоматизації, та компанія Cisco започаткували  технологічне партнерство, покликане допомогти у досягненні значних успіхів у створенні інтелектуальних будівель. Працюючи разом, дві компанії розробили, протестували та затвердили проекти, які допомагають підключити системи управління будівлями до мережі Інтернет-протоколів (IP) із захищеною, масштабованою та стійкою архітектурою, якою легко керувати.

Два лідери технологій, одне найкраще рішення у галузі

Сьогодні у дедалі більшої кількості інтелектуальних будівель впроваджуються діджитал-рішення та використовують IoT для підвищення ефективності, оптимізації комфорту для мешканців та підвищення вартості самої будівлі. Рішення від Schneider Electric та Cisco об’єднує ІТ та оперативний контроль будівництва у єдине безпечне та ефективне мережеве рішення IP. Це дозволяє безлічі топологій IP-архітектури Schneider Electric EcoStruxure ™ інтегруватись з існуючими мережами будівлі за допомогою комутаторів Cisco Industrial Ethernet для підключення до IP-контролерів SmartX від Schneider. Рішення відповідає вимогам щодо доступності системи після розгортання, економить час та ресурси клієнтів.

«Schneider Electric проводить цифрову трансформацію інтелектуальних будівель за допомогою EcoStruxure™ Building, захищеної та відкритої платформи, що дозволяє IoT-рішенням безперешкодно підключати, збирати, аналізувати та працювати з даними у режимі реального часу», – сказав Кайнам Хедаят, VP Product Management, Digital Energy, Schneider Electric. «Захоплююче бачити, що наші рішення разом з рішеннями Cisco IT-Enterprise дають результати. Це дозволяє нашим EcoXpert – партнерам надавати найкращі рішення своїм клієнтам, допомагаючи їм розвивати свій бізнес, диференціювати свої компанії та бути більш прибутковими».

Спільне рішення від Schneider та Cisco робить системи управління будівлею більш безпечними, масштабованими, гнучкими та легко керованими.

Дізнайтеся більше тут.

https://www.se.com/ua/uk/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: