fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Партнерство Clarity Ukraine з Digital Mind у країнах ЄС для нарощення експертизи якісних впроваджень Business Central

10/ 01/ 2024
  Digital Mind співпрацює з Clarity Ukraine, щоб залучити спільну експертизу до обраних проєктів з впровадження Business Central у країнах Балтії та Західної Європи. Наша співпраця розпочалася у 2022 році, і, станом на зараз, ми разом реалізували кілька проєктів (NDA) для відомих європейських компаній: консалтингової компанії Big4; глобального постачальника інтегрованих бізнес-рішень, паперового та електронного документообігу; одного з лідерів гуртового продажу сантехнічного та опалювального обладнання в країнах Балтії; однієї з провідних компаній з виробництва корсетних виробів з Латвії, а також однієї з литовських авіакомпаній. Ми пишаємося тим, що є надійним партнером Digital Mind в країнах західної Європи. Ця співпраця свідчить про наше спільне прагнення надавати першокласні послуги з впровадження. Наш спільний досвід роботи з хмарними ERP-системами, інтелектуальними інструментами автоматизації та різноманітними бізнес-технологіями відіграє ключову роль у забезпеченні сталого та екологічно відповідального зростання. Digital Mind надає комплекс послуг з впровадження ERP, ECM, інтелектуальною автоматизацією процесів та хмарними бізнес-додатками. Маючи офіси в Ризі, Вільнюсі, Варшаві та Таллінні, компанія обслуговує понад 350 організацій в регіоні з командою у 180 спеціалістів. На ринках Литви та Польщі компанія працює під брендом Alna Business.

Digital Mind співпрацює з Clarity Ukraine, щоб залучити спільну експертизу до обраних проєктів з впровадження Business Central у країнах Балтії та Західної Європи.

Наша співпраця розпочалася у 2022 році, і, станом на зараз, ми разом реалізували кілька проєктів (NDA) для відомих європейських компаній: консалтингової компанії Big4; глобального постачальника інтегрованих бізнес-рішень, паперового та електронного документообігу; одного з лідерів гуртового продажу сантехнічного та опалювального обладнання в країнах Балтії; однієї з провідних компаній з виробництва корсетних виробів з Латвії, а також однієї з литовських авіакомпаній.

Ми пишаємося тим, що є надійним партнером Digital Mind в країнах західної Європи. Ця співпраця свідчить про наше спільне прагнення надавати першокласні послуги з впровадження. Наш спільний досвід роботи з хмарними ERP-системами, інтелектуальними інструментами автоматизації та різноманітними бізнес-технологіями відіграє ключову роль у забезпеченні сталого та екологічно відповідального зростання.

Digital Mind надає комплекс послуг з впровадження ERP, ECM, інтелектуальною автоматизацією процесів та хмарними бізнес-додатками. Маючи офіси в Ризі, Вільнюсі, Варшаві та Таллінні, компанія обслуговує понад 350 організацій в регіоні з командою у 180 спеціалістів. На ринках Литви та Польщі компанія працює під брендом Alna Business.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: