fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Партнерство Anveo та Clarity Ukraine

21/ 05/ 2024
  Anveo та Clarity Ukraine обєднують зусилля, щоб розширити можливості бізнесу за допомогою Microsoft Dynamics 365 Business Central та NAV. Anveo, визнаний розробник рішень для Microsoft Dynamics 365 Business Central, та Clarity Ukraine, партнер Microsoft із великим досвідом впровадження Dynamics 365 Business Central та NAV, стають партнерами. Ця співпраця дозволить надавати клієнтам Clarity комплексні рішення, що розширюють функціональність Business Central. Партнерство обєднує досвід Anveo у створенні корисних додатків для Dynamics 365 Business Central із потужною практикою впроваджень ERP проєктів у Clarity Ukraine. Тепер команда Clarity Ukraine може запропонувати своїм клієнтам декілька спеціалізованих продуктів від Anveo. «Ми раді співпрацювати з Clarity Ukraine, щоб розширити наше охоплення та надавати наші інноваційні рішення Dynamics 365 українському бізнесу, ­– коментує співпрацю Нільс Пімеллер, генеральний директор Anveo Group. «Ринкова репутація Clarity Ukraine та якісний проєктний досвід робить їх ідеальним партнером для нас». Партнерство буде зосереджене на наданні рішень Dynamics 365 Business Central та NAV організаціям з різних галузей, включаючи виробництво, роздрібну торгівлю, дистрибуцію та професійні послуги. Clarity Ukraine запропонує повний спектр послуг, включаючи: Впровадження Dynamics 365 Business Central та консалтинг. Anveo EDI Connect. Готові до використання мобільні додатки Anveo: Anveo Service App, Anveo Sales App, Anveo Delivery App, Anveo Mobile Apps Anveo Mobile App Builder: повністю кастомні мобільні додатки, що відповідають вашим вимогам. Індивідуальна розробка та інтеграція. Тренінги та технічна підтримка. Ми об’єднуємо зусилля з Anveo, щоб запропонувати комплексну експертизу впровадження BusinessCentral. Рішення Anveo дають додатковий функціонал Business Central та будуть корисні ряду наших потенційних і поточних замовників. Сподіваємося, що додатки Anveo стануть у нагоді українським компаніям на шляху до нових бізнес можливостей для ринкового зростання, – додає Віталій Курдюмов, CBDO Clarity Ukraine. Ми впевнені, що партнерство з Anveo дозволить нам надавати ще більшу цінність нашим клієнтам. Разом ми зможемо допомогти спільним клієнтам розкрити весь свій потенціал. Про Anveo: Anveo – світовий лідер у галузі рішень для Microsoft Dynamics 365. З моменту свого заснування у 2005 році компанія виросла до пропозиції широкого спектру розширень та доповнень, сумісних з Microsoft Dynamics 365 Business Central та NAV, через мережу з понад 500 партнерів по всьому світу. Про Clarity Ukraine: Clarity Ukraine – це ІТ-консалтингова компанія з великим досвідом впровадження Dynamics 365 Business Central та NAV. Ми впроваджуємо ERP для замовників по всьому світу із врахуванням усіх бізнес-вимог та галузевої, регіональної, та фінансової канви.

Anveo та Clarity Ukraine об’єднують зусилля, щоб розширити можливості бізнесу за допомогою Microsoft Dynamics 365 Business Central та NAV.

Anveo, визнаний розробник рішень для Microsoft Dynamics 365 Business Central, та Clarity Ukraine, партнер Microsoft із великим досвідом впровадження Dynamics 365 Business Central та NAV, стають партнерами. Ця співпраця дозволить надавати клієнтам Clarity комплексні рішення, що розширюють функціональність Business Central.

Партнерство об’єднує досвід Anveo у створенні корисних додатків для Dynamics 365 Business Central із потужною практикою впроваджень ERP проєктів у Clarity Ukraine. Тепер команда Clarity Ukraine може запропонувати своїм клієнтам декілька спеціалізованих продуктів від Anveo.

«Ми раді співпрацювати з Clarity Ukraine, щоб розширити наше охоплення та надавати наші інноваційні рішення Dynamics 365 українському бізнесу, ­– коментує співпрацю Нільс Пімеллер, генеральний директор Anveo Group. «Ринкова репутація Clarity Ukraine та якісний проєктний досвід робить їх ідеальним партнером для нас».

Партнерство буде зосереджене на наданні рішень Dynamics 365 Business Central та NAV організаціям з різних галузей, включаючи виробництво, роздрібну торгівлю, дистрибуцію та професійні послуги. Clarity Ukraine запропонує повний спектр послуг, включаючи:

  • Впровадження Dynamics 365 Business Central та консалтинг.
  • Anveo EDI Connect.
  • Готові до використання мобільні додатки Anveo: Anveo Service App, Anveo Sales App, Anveo Delivery App, Anveo Mobile Apps
  • Anveo Mobile App Builder: повністю кастомні мобільні додатки, що відповідають вашим вимогам.
  • Індивідуальна розробка та інтеграція.
  • Тренінги та технічна підтримка.

“Ми об’єднуємо зусилля з Anveo, щоб запропонувати комплексну експертизу впровадження BusinessCentral. Рішення Anveo дають додатковий функціонал Business Central та будуть корисні ряду наших потенційних і поточних замовників. Сподіваємося, що додатки Anveo стануть у нагоді українським компаніям на шляху до нових бізнес можливостей для ринкового зростання”, – додає Віталій Курдюмов, CBDO Clarity Ukraine.

Ми впевнені, що партнерство з Anveo дозволить нам надавати ще більшу цінність нашим клієнтам. Разом ми зможемо допомогти спільним клієнтам розкрити весь свій потенціал.

Про Anveo:

Anveo – світовий лідер у галузі рішень для Microsoft Dynamics 365. З моменту свого заснування у 2005 році компанія виросла до пропозиції широкого спектру розширень та доповнень, сумісних з Microsoft Dynamics 365 Business Central та NAV, через мережу з понад 500 партнерів по всьому світу.

Про Clarity Ukraine:

Clarity Ukraine – це ІТ-консалтингова компанія з великим досвідом впровадження Dynamics 365 Business Central та NAV. Ми впроваджуємо ERP для замовників по всьому світу із врахуванням усіх бізнес-вимог та галузевої, регіональної, та фінансової канви.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: