fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Партнера Астерс Ярослава Петрова переобрано співголовою Комітету з палива та енергетики Європейської Бізнес Асоціації

14/ 12/ 2018
  Партнер Астерс Ярослав Петров був переобраний співголовою Комітету з палива та енергетики Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА), найбільшої організації міжнародних та національних компаній, що здійснюють свою діяльність в Україні. Ярослав очолюватиме комітет у 2019 р. спільно з Олексієм Дубовським, головою Біржового комітету Українською енергетичної біржі. Комітет з палива та енергетики ЕВА активно співпрацює з представниками державної влади та міжнародними організаціями, такими як Енергетичне Співтовариство, Європейський банк реконструкції та розвитку, Група Європейської Комісії з підтримки України, Міжнародний валютний фонд та інші, щодо багатьох юридичних і ділових питань. Також Комітет є платформою для обговорення проблем галузі, консультування та розробки нормативно-правових актів. Ми впевнені, що під керівництвом Ярослава Петрова та Олексія Дубовського Комітет обовязково досягне позитивних результатів у своїй роботі та зробить внесок у забезпечення сталого розвитку паливно-енергетичної галузі України, – йдеться у офіційному повідомленні Європейської Бізнес Асоціації. *** Заснована у 1999 році Європейська Бізнес Асоціація (EBA) є форумом для обговорення та вирішення проблем, з якими стикаються представники бізнесу в Україні Започаткована за підтримки Європейської Комісії, ця ініціатива з часом перетворилася в одну з найбільших та найбільш впливових бізнес-спільнот в Україні. Наразі ЕВА обєднує понад 1000 європейських, українських та мультинаціональних компаній. Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Партнер Астерс Ярослав Петров був переобраний співголовою Комітету з палива та енергетики Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА), найбільшої організації міжнародних та національних компаній, що здійснюють свою діяльність в Україні. Ярослав очолюватиме комітет у 2019 р. спільно з Олексієм Дубовським, головою Біржового комітету Українською енергетичної біржі.

Комітет з палива та енергетики ЕВА активно співпрацює з представниками державної влади та міжнародними організаціями, такими як Енергетичне Співтовариство, Європейський банк реконструкції та розвитку, Група Європейської Комісії з підтримки України, Міжнародний валютний фонд та інші, щодо багатьох юридичних і ділових питань. Також Комітет є платформою для обговорення проблем галузі, консультування та розробки нормативно-правових актів.

“Ми впевнені, що під керівництвом Ярослава Петрова та Олексія Дубовського Комітет обов’язково досягне позитивних результатів у своїй роботі та зробить внесок у забезпечення сталого розвитку паливно-енергетичної галузі України“, – йдеться у офіційному повідомленні Європейської Бізнес Асоціації.

***

Заснована у 1999 році Європейська Бізнес Асоціація (EBA) є форумом для обговорення та вирішення проблем, з якими стикаються представники бізнесу в Україні Започаткована за підтримки Європейської Комісії, ця ініціатива з часом перетворилася в одну з найбільших та найбільш впливових бізнес-спільнот в Україні. Наразі ЕВА об’єднує понад 1000 європейських, українських та мультинаціональних компаній.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: