fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Партнер Олександра Федотова у складі Національної ради з відновлення наслідків війни

18/ 05/ 2022
  Партнер, керівник практики нерухомості та будівництва ADER HABER Law Firm Олександра Федотова увійшла до складу членів підгрупи Просторове планування та будівництво робочої групи Будівництво, містобудування, модернізація міст і регіонів Національної ради з відновлення наслідків війни. Робоча група “Будівництво, містобудування, модернізація міст та регіонів” створена на виконання Указу Президента України № 266 від 21 квітня 2022 р. щодо створення Національної ради з відновлення України від наслідків війни на чолі з Головою Офісу Президента та Прем’єр-міністром. Головною метою Національної ради є підготовка комплексного Плану відновлення від наслідків війни та забезпечення широкого консенсусу щодо пріоритетів післявоєнного відновлення серед зацікавлених сторін, включаючи громадянське суспільство та бізнес-асоціації. А першочергові задачі - визначення та напрацювання пропозицій щодо пріоритетних реформ та підготовка стратегічних ініціатив, проектів нормативно-правових актів.

Партнер, керівник практики нерухомості та будівництва ADER HABER Law Firm Олександра Федотова увійшла до складу членів підгрупи “Просторове планування та будівництво” робочої групи “Будівництво, містобудування, модернізація міст і регіонів” Національної ради з відновлення наслідків війни.

Робоча група “Будівництво, містобудування, модернізація міст та регіонів” створена на виконання Указу Президента України № 266 від 21 квітня 2022 р. щодо створення Національної ради з відновлення України від наслідків війни на чолі з Головою Офісу Президента та Прем’єр-міністром.

Головною метою Національної ради є підготовка комплексного Плану відновлення від наслідків війни та забезпечення широкого консенсусу щодо пріоритетів післявоєнного відновлення серед зацікавлених сторін, включаючи громадянське суспільство та бізнес-асоціації. А першочергові задачі – визначення та напрацювання пропозицій щодо пріоритетних реформ та підготовка стратегічних ініціатив, проектів нормативно-правових актів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: