fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Партнер GOLAW Макс Лебедєв переобраний заступником Голови Ради Європейсько-Українського Енергетичного Агентства

10/ 12/ 2021
  Партнер GOLAW Макс Лебедєв переобраний заступником Голови Ради Європейсько-Українського Енергетичного Агентства (ЄУЕА) на 2022 рік. Відповідне рішення було прийняте під час щорічних зборів членів ЄУЕА. Посаду заступника Голови Ради Макс Лебедєв займатиме третій рік поспіль. «Це честь та задоволення співпрацювати пліч-о-пліч з надзвичайно професійними та досвідченими експертами сектору відновлюваної енергетики та енергоефективності. Радий, що можу надавати свою допомогу в ролі заступника Голови Ради та сприяти якісному корпоративному управлінню в ЄУЕА». Макс Лебедєв – Партнер GOLAW, адвокат * * * Нагадаємо, що ЄУЕА – це незалежна неприбуткова організація, яка об’єднує найбільших учасників ринку енергоефективності та відновлюваної енергетики України. Засноване у 2009 році, агентство стало ефективною платформою для реалізації масивного потенціалу енергозбереження та відновлюваної енергетики шляхом співпраці з діловою спільнотою України, державними органами влади та з іншими ключовими гравцями ринку.

Партнер GOLAW Макс Лебедєв переобраний заступником Голови Ради Європейсько-Українського Енергетичного Агентства (ЄУЕА) на 2022 рік.

Відповідне рішення було прийняте під час щорічних зборів членів ЄУЕА.

Посаду заступника Голови Ради Макс Лебедєв займатиме третій рік поспіль.

«Це честь та задоволення співпрацювати пліч-о-пліч з надзвичайно професійними та досвідченими експертами сектору відновлюваної енергетики та енергоефективності. Радий, що можу надавати свою допомогу в ролі заступника Голови Ради та сприяти якісному корпоративному управлінню в ЄУЕА».

Макс Лебедєв – Партнер GOLAW, адвокат

* * *

Нагадаємо, що ЄУЕА – це незалежна неприбуткова організація, яка об’єднує найбільших учасників ринку енергоефективності та відновлюваної енергетики України. Засноване у 2009 році, агентство стало ефективною платформою для реалізації масивного потенціалу енергозбереження та відновлюваної енергетики шляхом співпраці з діловою спільнотою України, державними органами влади та з іншими ключовими гравцями ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: