fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Партнер GOLAW Макс Лебедєв обраний заступником Голови Ради Європейсько-Українського Енергетичного Агентства

22/ 12/ 2020
  Партнер юридичної фірми GOLAW Макс Лебедєв GOLAW був обраний заступником Голови Ради Європейсько-Українського Енергетичного Агентства (ЄУЕА) на 2021 рік. Відповідне рішення було прийняте під час щорічних зборів членів ЄУЕА 18 грудня 2020 року. «За останні два роки сектор відновлюваної енергетики пережив більше подій, ніж за попередні десять років. У таких турбулентних умовах дуже важливо консолідувати зусилля гравців ринку для правильного розвитку індустрії. EUEA -потужна енергетична бізнес-асоціація, і для мене велика честь надавати свою допомогу в ролі заступника Голови Ради». Макс Лебедєв Партнер GOLAW, адвокат Посаду заступника Голови Ради Макс Лебедєв займатиме другий рік поспіль. До складу Ради ЄУЕА також увійшли представники найбільших національних та іноземних компаній, що здійснюють свою діяльність в енергетичній галузі України. Серед них: ДТЕК ВДЕ, NBT, iC consulenten, EUROCAPE, Scatec Solar, EMSOLT UKRAINE, Voltage Group, IMEPOWER. Головою Ради був переобраний Матс Лундін – віце-президент з розвитку бізнесу NBT. Нагадаємо, що ЄУЕА – це незалежна неприбуткова організація, яка об’єднує найбільших учасників ринку енергоефективності та відновлюваної енергетики України. Засноване у 2009 році, агентство стало ефективною платформою для реалізації масивного потенціалу енергозбереження та відновлюваної енергетики шляхом співпраці з діловою спільнотою України, державними органами влади та з іншими ключовими гравцями ринку. GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані в Києві (Україна) та Берліні (Німеччина). Фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу, серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти. GOLAW регулярно визнається провідними українськими та міжнародними рейтингами, серед яких The Legal500, Chambers & Partners, IFLR 1000, Global Restructuring Review, Best Lawyers, «Юридична премія». Фірма входить у топ-10 провідних юридичних фірм України.

Партнер юридичної фірми GOLAW Макс Лебедєв GOLAW був обраний заступником Голови Ради Європейсько-Українського Енергетичного Агентства (ЄУЕА) на 2021 рік. Відповідне рішення було прийняте під час щорічних зборів членів ЄУЕА 18 грудня 2020 року.

«За останні два роки сектор відновлюваної енергетики пережив більше подій, ніж за попередні десять років. У таких турбулентних умовах дуже важливо консолідувати зусилля гравців ринку для правильного розвитку індустрії. EUEA -потужна енергетична бізнес-асоціація, і для мене велика честь надавати свою допомогу в ролі заступника Голови Ради».

Макс Лебедєв
Партнер GOLAW, адвокат

Посаду заступника Голови Ради Макс Лебедєв займатиме другий рік поспіль.

До складу Ради ЄУЕА також увійшли представники найбільших національних та іноземних компаній, що здійснюють свою діяльність в енергетичній галузі України. Серед них: ДТЕК ВДЕ, NBT, iC consulenten, EUROCAPE, Scatec Solar, EMSOLT UKRAINE, Voltage Group, IMEPOWER.

Головою Ради був переобраний Матс Лундін – віце-президент з розвитку бізнесу NBT.

Нагадаємо, що ЄУЕА – це незалежна неприбуткова організація, яка об’єднує найбільших учасників ринку енергоефективності та відновлюваної енергетики України. Засноване у 2009 році, агентство стало ефективною платформою для реалізації масивного потенціалу енергозбереження та відновлюваної енергетики шляхом співпраці з діловою спільнотою України, державними органами влади та з іншими ключовими гравцями ринку.

GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані в Києві (Україна) та Берліні (Німеччина). Фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу, серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти.

GOLAW регулярно визнається провідними українськими та міжнародними рейтингами, серед яких The Legal500, Chambers & Partners, IFLR 1000, Global Restructuring Review, Best Lawyers, «Юридична премія». Фірма входить у топ-10 провідних юридичних фірм України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: