fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Партнер GOLAW Ірина Кальницька виступила на ‘11 Щорічній міжнародній конференції з оподаткування в Центральній та Східній Європі’

09/ 12/ 2020
  Партнер GOLAW Ірина Кальницька виступила під час «11 Щорічної міжнародної конференції з оподаткування в Центральній та Східній Європі» (англ. -11th Аnnual Іnternational Taxation in CEE), яка відбулася 3-4 грудня у форматі онлайн.  Захід був присвячений останнім змінам у сферах податкового планування,  обов’язкового звітування щодо операцій компаній, принципах трансфертного ціноутворення, а також обговоренню практичних кейсів  оподаткування у Центральній та Східній Європі. Тема виступу Ірини - «Податкова реформа в Україні 2020: імплементація плану BEPS». Спікер приділила увагу деяким змінам за Законом 466-IX (більша частина якого націлена на імплементацію основних заходів плану BEPS), та їх наслідків для іноземного бізнесу, що працює в Україні. Зокрема, Ірина розповіла про нові правила оподаткування нерезидентів, які значно ускладнюють присутність останніх в Україні без постійного представництва. Так, спікер порекомендувала нерезидентам вже зараз звернути увагу на наступні зміни: 1) з 1 липня 2021 року дозволено проводити податкові перевірки нерезидентів, які здійснюють свою комерційну діяльність через постійні представництва в Україні; 2) до 1 січня 2021 року нерезиденти, які працюють в Україні (в тому числі через постійні представництва) зобов’язані стати на облік  в податкових органах України. Ірина також пояснила зміни у застосуванні пільг з податку на репатріацію за міжнародними конвенціями про уникнення подвійного оподаткування та запровадження ‘критерію основної мети’. ‘В деяких випадках  платник податків має довести, що основою метою транзакції не є ухилення від оподаткування, інакше доведеться платити податок за ставкою 15%’, - прокоментувала Ірина.

Партнер GOLAW Ірина Кальницька виступила під час «11 Щорічної міжнародної конференції з оподаткування в Центральній та Східній Європі» (англ. -11th Аnnual Іnternational Taxation in CEE), яка відбулася 3-4 грудня у форматі онлайн.  Захід був присвячений останнім змінам у сферах податкового планування,  обов’язкового звітування щодо операцій компаній, принципах трансфертного ціноутворення, а також обговоренню практичних кейсів  оподаткування у Центральній та Східній Європі.

Тема виступу Ірини – «Податкова реформа в Україні 2020: імплементація плану BEPS». Спікер приділила увагу деяким змінам за Законом 466-IX (більша частина якого націлена на імплементацію основних заходів плану BEPS), та їх наслідків для іноземного бізнесу, що працює в Україні.

Зокрема, Ірина розповіла про нові правила оподаткування нерезидентів, які значно ускладнюють присутність останніх в Україні без постійного представництва. Так, спікер порекомендувала нерезидентам вже зараз звернути увагу на наступні зміни: 1) з 1 липня 2021 року дозволено проводити податкові перевірки нерезидентів, які здійснюють свою комерційну діяльність через постійні представництва в Україні; 2) до 1 січня 2021 року нерезиденти, які працюють в Україні (в тому числі через постійні представництва) зобов’язані стати на облік  в податкових органах України.

Ірина також пояснила зміни у застосуванні пільг з податку на репатріацію за міжнародними конвенціями про уникнення подвійного оподаткування та запровадження ‘критерію основної мети’. ‘В деяких випадках  платник податків має довести, що основою метою транзакції не є ухилення від оподаткування, інакше доведеться платити податок за ставкою 15%’, – прокоментувала Ірина.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: