fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Панельна дискусія M&A Radar 2023: Стійкість та інвестиційні перспективи в Україні

01/ 03/ 2024
  Дата: 5 березня 2024 року Тривалість заходу: 11:00-13:00 за київським часом Формат: онлайн, Microsoft Teams Мова: українська Запрошуємо вас взяти участь у панельній дискусії M&A Radar 2023: Стійкість та інвестиційні перспективи в Україні. Експерти напряму супроводження корпоративних угод KPMG в Україні провели комплексний аналіз ринку M&Aта підготували огляд українського ринку злиттів та поглинань за 2023 рік: M&A Radar 2023: Ukraine. Повномасштабне вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року спричинило значні економічні збитки для України. Ринок M&A не став винятком: загальна вартість угод у 2022 році впала майже в 4 рази порівняно з попереднім роком, досягнувши найнижчого рівня з 2013 року, і кількість угод зменшилася більш ніж в 2.5 рази. Проте, у 2023 році спостерігалися позитивні тенденції. Реальний ВВП зріс на близько 5%, а кількість та вартість угод M&A значно зросли порівняно з попереднім роком. Долучайтеся до панельної дискусії M&A Radar 2023: Стійкість та інвестиційні перспективи в Україні, присвяченої обговоренню актуальних аспектів інвестиційних угод в сучасних реаліях, де ми разом з провідними експертами бізнесу та міжнародних організацій обговоримо поточний стан справ та прогнози щодо майбутнього M&A в Україні. Під час заходу ми розглянемо такі питання:  Оцінка поточного інвестиційного клімату в Україні Які перешкоди заважають іноземним інвестиціям Які сектори найбільш привабливі для інвестування Які стратегії інвестування обирають компанії    Спікери: Світлана Щербатюк, керівниця напряму супроводження корпоративних угод, iнвестиції та ринки капіталу, KPMG в Україні. Денис Кудін, виконавчий віце-президент зі стратегії та розвитку ПАТ Укрнафта Володимир Лавренчук, регіональний директор NEQSOL HOLDING Леся Кузьменко, заступниця голови EBRD в Україні Ганна Шувалова, принципал в Horizon Capital Якщо ви бажаєте взяти участь у заході, будь ласка, зареєструйтеся до 4 березня (включно). Реєстрація: Вебінар KPMG в Україні: Стійкість та інвестиційні перспективи в Україні Survey(surveymonkey.com) Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації! З питань реєстрації та участі просимо звертатися до Катерини Демус на електронну адресу [email protected] Будемо раді бачити вас на нашому заході! Звертаємо вашу увагу на те, що інформація, яка буде презентована, має загальний характер і не призначена для вирішення обставин будь-якої конкретної особи. Незважаючи на те, що ми намагаємося надавати точну та своєчасну інформацію, ми не можемо гарантувати, що така інформація є точною на дату її отримання або що вона залишатиметься точною в майбутньому. Ніхто не повинен діяти на основі такої інформації без відповідної професійної консультації після ретельного вивчення конкретної ситуації.

Дата: 5 березня 2024 року

Тривалість заходу: 11:00-13:00 за київським часом

Формат: онлайн, Microsoft Teams

Мова: українська

Запрошуємо вас взяти участь у панельній дискусії M&A Radar 2023: Стійкість та інвестиційні перспективи в Україні.

Експерти напряму супроводження корпоративних угод KPMG в Україні провели комплексний аналіз ринку M&Aта підготували огляд українського ринку злиттів та поглинань за 2023 рік: M&A Radar 2023: Ukraine.

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року спричинило значні економічні збитки для України. Ринок M&A не став винятком: загальна вартість угод у 2022 році впала майже в 4 рази порівняно з попереднім роком, досягнувши найнижчого рівня з 2013 року, і кількість угод зменшилася більш ніж в 2.5 рази. Проте, у 2023 році спостерігалися позитивні тенденції. Реальний ВВП зріс на близько 5%, а кількість та вартість угод M&A значно зросли порівняно з попереднім роком.

Долучайтеся до панельної дискусії M&A Radar 2023: Стійкість та інвестиційні перспективи в Україні, присвяченої обговоренню актуальних аспектів інвестиційних угод в сучасних реаліях, де ми разом з провідними експертами бізнесу та міжнародних організацій обговоримо поточний стан справ та прогнози щодо майбутнього M&A в Україні.

Під час заходу ми розглянемо такі питання: 

  • Оцінка поточного інвестиційного клімату в Україні
  • Які перешкоди заважають іноземним інвестиціям
  • Які сектори найбільш привабливі для інвестування
  • Які стратегії інвестування обирають компанії  

 Спікери:

Світлана Щербатюк, керівниця напряму супроводження корпоративних угод, iнвестиції та ринки капіталу, KPMG в Україні.

Денис Кудін, виконавчий віце-президент зі стратегії та розвитку ПАТ “Укрнафта”

Володимир Лавренчук, регіональний директор NEQSOL HOLDING

Леся Кузьменко, заступниця голови EBRD в Україні

Ганна Шувалова, принципал в Horizon Capital

Якщо ви бажаєте взяти участь у заході, будь ласка, зареєструйтеся до 4 березня (включно).

Реєстрація: Вебінар KPMG в Україні: “Стійкість та інвестиційні перспективи в Україні” Survey(surveymonkey.com)

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації!

З питань реєстрації та участі просимо звертатися до Катерини Демус на електронну адресу [email protected]

Будемо раді бачити вас на нашому заході!

Звертаємо вашу увагу на те, що інформація, яка буде презентована, має загальний характер і не призначена для вирішення обставин будь-якої конкретної особи. Незважаючи на те, що ми намагаємося надавати точну та своєчасну інформацію, ми не можемо гарантувати, що така інформація є точною на дату її отримання або що вона залишатиметься точною в майбутньому. Ніхто не повинен діяти на основі такої інформації без відповідної професійної консультації після ретельного вивчення конкретної ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: