fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

OTP Group вп’яте шукатиме стартапи для співпраці

12/ 01/ 2022
  OTP Group незабаром оголосить набір учасників у межах міжнародної програми OTP Startup Partner Program-2022. Компанії, які візьмуть участь у проєкті, отримають доступ до спеціалізованих семінарів та індивідуальне наставництво з боку керівників OTP Bank, Угорщина, провідних експертів і партнерів. До участі у проєкті будуть запрошуватися стартапи на стадії зростання та масштабування, які зацікавлені у тому, аби протестувати інтеграцію своїх продуктів чи послуг з банківськими технологіями та переконатися у їхній відповідності продуктам і ринку. Подати заявку на участь у програмі зможуть компанії, діяльність яких пов’язана з: розширеною аналітикою даних; клієнтським досвідом та обслуговуванням; внутрішньою ефективністю; інноваціями продуктів у роздрібному банкінгу; інноваціями продуктів у малому та середньому бізнесі та корпоративному банкінгу; рішеннями, які не підпадають під жодну з перерахованих вище категорій, але пов’язані з банківським сектором. Від початку січня OTP Bank, Угорщина, розпочав збір інформації від дочірніх банків щодо бізнес потреб їхніх підрозділів, що триватиме до початку лютого 2022 року. З березня по квітень відбуватиметься подання онлайн-заявок від стартапів, після чого буде сформовано шорт-ліст потенційних учасників. До кінця травня будуть оголошені компанії, що візьмуть участь у програмі. OTP Startup Partner Program вперше відбулася 2017 року, і участь у ній брали лише угорські компанії. Втім успіх першого проєкту надихнув  OTP Bank, Угорщина розширити межі програми, тож 2018 року до участі запросили компанії з країн, де знаходяться іноземні дочірні банки.

OTP Group незабаром оголосить набір учасників у межах міжнародної програми OTP Startup Partner Program-2022. Компанії, які візьмуть участь у проєкті, отримають доступ до спеціалізованих семінарів та індивідуальне наставництво з боку керівників OTP Bank, Угорщина, провідних експертів і партнерів.

До участі у проєкті будуть запрошуватися стартапи на стадії зростання та масштабування, які зацікавлені у тому, аби протестувати інтеграцію своїх продуктів чи послуг з банківськими технологіями та переконатися у їхній відповідності продуктам і ринку.

Подати заявку на участь у програмі зможуть компанії, діяльність яких пов’язана з:

  • розширеною аналітикою даних;
  • клієнтським досвідом та обслуговуванням;
  • внутрішньою ефективністю;
  • інноваціями продуктів у роздрібному банкінгу;
  • інноваціями продуктів у малому та середньому бізнесі та корпоративному банкінгу;
  • рішеннями, які не підпадають під жодну з перерахованих вище категорій, але пов’язані з банківським сектором.

Від початку січня OTP Bank, Угорщина, розпочав збір інформації від дочірніх банків щодо бізнес потреб їхніх підрозділів, що триватиме до початку лютого 2022 року. З березня по квітень відбуватиметься подання онлайн-заявок від стартапів, після чого буде сформовано шорт-ліст потенційних учасників. До кінця травня будуть оголошені компанії, що візьмуть участь у програмі.

OTP Startup Partner Program вперше відбулася 2017 року, і участь у ній брали лише угорські компанії. Втім успіх першого проєкту надихнув  OTP Bank, Угорщина розширити межі програми, тож 2018 року до участі запросили компанії з країн, де знаходяться іноземні дочірні банки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: