fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк запускає освітній проєкт для студентів та молодих спеціалістів

26/ 08/ 2021
  ОТП Банк спільно з українськими ВНЗ та провідними компаніями запускає освітній проєкт OTP CoLab для студентів та молодих фахівців за напрямками бізнес-аналітик, developer IOS/Android, Java-розробник. Для набуття необхідних професійних навичок учасники проєкту зможуть безкоштовно пройти навчання за індивідуальною програмою, яку визначатимуть провідні експерти ОТП Банку за підсумками інтервю. Курс триватиме від 1 до 3-х місяців. За підсумками навчання випускники OTP CoLab отримають дипломи та матимуть можливість проходження практики, а також працевлаштування в ОТП Банку.  Для того, щоб взяти участь у OTP CoLab достатньо заповнити анкету на сторінці проєкту та пройти інтервю з експертом. Про навчання: Студенти спеціалізації аналітики/бізнес-аналітики у співпраці з Міжнародним університетом фінансів та компанією DataBi зможуть отримати курс навчання за темами: Бізнес-аналітика та Великі дані – МУФ Exсel бізнес-аналіз та прогнозування - DataBi POWER BI сервіс для бізнес користувачів - DataBi SQL для бізнес-аналізу - DataBi та інші. Для Developer та Java-розробників будуть обрані програми для вивчення та отримання практичних навичок у провідних компаніях України, таких як Luxoft. До процесу навчання будуть залучені провідні експерти, які надаватимуть практичні кейси та цікаві проєкти для реалізації. Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг». Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

ОТП Банк спільно з українськими ВНЗ та провідними компаніями запускає освітній проєкт OTP CoLab для студентів та молодих фахівців за напрямками бізнес-аналітик, developer IOS/Android, Java-розробник.

Для набуття необхідних професійних навичок учасники проєкту зможуть безкоштовно пройти навчання за індивідуальною програмою, яку визначатимуть провідні експерти ОТП Банку за підсумками інтерв’ю. Курс триватиме від 1 до 3-х місяців. За підсумками навчання випускники OTP CoLab отримають дипломи та матимуть можливість проходження практики, а також працевлаштування в ОТП Банку. 

Для того, щоб взяти участь у OTP CoLab достатньо заповнити анкету на сторінці проєкту та пройти інтерв’ю з експертом.

Про навчання:

Студенти спеціалізації аналітики/бізнес-аналітики у співпраці з Міжнародним університетом фінансів та компанією DataBi зможуть отримати курс навчання за темами:

  • Бізнес-аналітика та Великі дані – МУФ
  • Exсel бізнес-аналіз та прогнозування – DataBi
  • POWER BI сервіс для бізнес користувачів – DataBi
  • SQL для бізнес-аналізу – DataBi

та інші.

Для Developer та Java-розробників будуть обрані програми для вивчення та отримання практичних навичок у провідних компаніях України, таких як Luxoft.

До процесу навчання будуть залучені провідні експерти, які надаватимуть практичні кейси та цікаві проєкти для реалізації.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google НовиниFacebookTwitterYouTubeInstagramTelegram та Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: