fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк запроваджує тарифний пакет «Благодійність»

27/ 04/ 2022
  ОТП Банк запроваджує новий спеціальний тарифний пакет «Благодійність» для клієнтів – юридичних осіб, основним видом діяльності яких є надання соціальної допомоги. Серед переваг тарифного пакету «Благодійність» – безкоштовне відкриття і щомісячне обслуговування рахунку, що може бути відкрито у гривні, доларах США або євро. Відкрити рахунок можна дистанційно, для цього потрібно заповнити заявку на сайті банку за посиланням. Управління коштами на рахунку відбувається дистанційно через систему «Клієнт-Банк». Починаючи з 21-го платежу усі наступні платежі по рахунку будуть безоплатними. Також умовами пакету передбачено знижені комісії за інтернет-еквайринг і за купівлю інвалюти. Тарифний пакет «Благодійність» можуть відкрити лише юридичні особи- резиденти України, які вперше відкривають рахунок в АТ «ОТП БАНК». Основний вид економічної діяльності таких організацій за КВЕДом визначається як клас 88.99: «Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання», н.в.і.у. Важливо: тарифний пакет діятиме до завершення воєнного стану в Україні.

ОТП Банк запроваджує новий спеціальний тарифний пакет «Благодійність» для клієнтів – юридичних осіб, основним видом діяльності яких є надання соціальної допомоги.

Серед переваг тарифного пакету «Благодійність» – безкоштовне відкриття і щомісячне обслуговування рахунку, що може бути відкрито у гривні, доларах США або євро. Відкрити рахунок можна дистанційно, для цього потрібно заповнити заявку на сайті банку за посиланням. Управління коштами на рахунку відбувається дистанційно через систему «Клієнт-Банк».

Починаючи з 21-го платежу усі наступні платежі по рахунку будуть безоплатними. Також умовами пакету передбачено знижені комісії за інтернет-еквайринг і за купівлю інвалюти.

Тарифний пакет «Благодійність» можуть відкрити лише юридичні особи- резиденти України, які вперше відкривають рахунок в АТ «ОТП БАНК». Основний вид економічної діяльності таких організацій за КВЕДом визначається як клас 88.99: «Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання», н.в.і.у.

Важливо: тарифний пакет діятиме до завершення воєнного стану в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: