fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк визначено системно важливим банком у 2022 році

18/ 03/ 2022
  ОТП Банк четвертий рік поспіль увійшов до переліку системно важливих банків за підсумками щорічного перегляду Національним банком України, повідомляється на сайті НБУ. Загалом цього року регулятор включив до списку 14 установ. Системно важливі банки мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни, зазвичай, пропонують розширений перелік операцій та послуг різного ступеню складності, характеризуються значним обсягом капіталу та активів. Також для системно важливих банків визначено підвищені вимоги для забезпечення їхньої підвищеної стійкості. Нагадаємо, у 2019 згідно з рішенням НБУ ОТП Банк було віднесено до переліку системно важливих банків України, і впродовж останніх років він незмінно зберігає цей статус.

ОТП Банк четвертий рік поспіль увійшов до переліку системно важливих банків за підсумками щорічного перегляду Національним банком України, повідомляється на сайті НБУ. Загалом цього року регулятор включив до списку 14 установ.

Системно важливі банки мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни, зазвичай, пропонують розширений перелік операцій та послуг різного ступеню складності, характеризуються значним обсягом капіталу та активів. Також для системно важливих банків визначено підвищені вимоги для забезпечення їхньої підвищеної стійкості.

Нагадаємо, у 2019 згідно з рішенням НБУ ОТП Банк було віднесено до переліку системно важливих банків України, і впродовж останніх років він незмінно зберігає цей статус.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: