fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк видав перший кредит у межах грантового проєкту USAID одеському агровиробнику

25/ 10/ 2023
  Перший кредит від ОТП Банку в межах грантової програми Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору» отримав агровиробник СВК «Родина» (Одеська область). Підписання кредитного договору відбулося 18 жовтня 2023 року. «Наразі це найвигідніша цінова пропозиція серед кредитних програм для малого та середнього бізнесу. Завдяки зменшенню фінансового навантаження цільові для програми клієнти мають можливість отримати кредит в більшій сумі, в інших випадках економія на відсотках надає змогу спрямувати гроші на формування більших об’ємів виробничих запасів, покращити якість розрахунків та підвищити зарплатню співробітникам. В реаліях війни представники бізнесу звертають на це увагу першочергово», – розповіла директорка департаменту корпоративних продажів малому та середньому бізнесу ОТП Банку Ольга Волкова. Сільськогосподарський виробничий кооператив «Родина» отримав кредит в сумі 3 млн грн без застави на поповнення обігових коштів для ведення своєї основної діяльності. Кредит виданий терміном на 36 місяців, та перші 12 місяців позичальник сплачує лише 7% річних. СВК «Родина» з 2000 року займається сільським господарством на 1600 га землі в Одеській області Ізмаїльського району. Цей регіон в умовах війни є одним із основних шляхів експорту аграрної продукції на зовнішні ринки і останнім часом піддається масованим ракетним ударам з боку рф. «Сільгоспвиробники традиційно у фокусі уваги ОТП Банку, для цього в Банку працює спеціалізований підрозділ Агрофабрика, в якому реалізований окремий підхід до аналізу та процес фінансування агро-клієнтів. Тому ми постійно шукаємо шляхи, щоб надавати більше підтримки сільськогосподарським підприємствам в часи війни. Важливим фактором відбору компанії до участі в програмі стала велика кількість жінок серед учасників кооперативу, що є одним з напрямків програми фінансування МСБ за участі гранту USAID», – підкреслила О.Волкова. Нагадаємо, у жовтні 2023 року ОТП Банк отримав грант від Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору» на 1,2 млн дол. США для кредитування українського бізнесу. У межах програми банк надаватиме цільове фінансування підприємствам малого та середнього бізнесу. Гроші гранту буде спрямовано на компенсацію різниці між процентною ставкою для клієнта та ринковою. Під умови програми підпадають компанії, які змінили місцезнаходження ведення бізнесу, або активи яких постраждали внаслідок військових дій, представники критичних галузей економіки - таких як агровиробництво, логістика, переробка, пакування, а також підприємства з переважною часткою жінок у структурі власності бізнесу та всі угоди факторингу з новими клієнтами.

Перший кредит від ОТП Банку в межах грантової програми Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору» отримав агровиробник СВК «Родина» (Одеська область). Підписання кредитного договору відбулося 18 жовтня 2023 року.

«Наразі це найвигідніша цінова пропозиція серед кредитних програм для малого та середнього бізнесу. Завдяки зменшенню фінансового навантаження цільові для програми клієнти мають можливість отримати кредит в більшій сумі, в інших випадках економія на відсотках надає змогу спрямувати гроші на формування більших об’ємів виробничих запасів, покращити якість розрахунків та підвищити зарплатню співробітникам. В реаліях війни представники бізнесу звертають на це увагу першочергово», – розповіла директорка департаменту корпоративних продажів малому та середньому бізнесу ОТП Банку Ольга Волкова.

Сільськогосподарський виробничий кооператив «Родина» отримав кредит в сумі 3 млн грн без застави на поповнення обігових коштів для ведення своєї основної діяльності. Кредит виданий терміном на 36 місяців, та перші 12 місяців позичальник сплачує лише 7% річних. СВК «Родина» з 2000 року займається сільським господарством на 1600 га землі в Одеській області Ізмаїльського району. Цей регіон в умовах війни є одним із основних шляхів експорту аграрної продукції на зовнішні ринки і останнім часом піддається масованим ракетним ударам з боку рф.

«Сільгоспвиробники традиційно у фокусі уваги ОТП Банку, для цього в Банку працює спеціалізований підрозділ Агрофабрика, в якому реалізований окремий підхід до аналізу та процес фінансування агро-клієнтів. Тому ми постійно шукаємо шляхи, щоб надавати більше підтримки сільськогосподарським підприємствам в часи війни. Важливим фактором відбору компанії до участі в програмі стала велика кількість жінок серед учасників кооперативу, що є одним з напрямків програми фінансування МСБ за участі гранту USAID», – підкреслила О.Волкова.

Нагадаємо, у жовтні 2023 року ОТП Банк отримав грант від Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору» на 1,2 млн дол. США для кредитування українського бізнесу. У межах програми банк надаватиме цільове фінансування підприємствам малого та середнього бізнесу. Гроші гранту буде спрямовано на компенсацію різниці між процентною ставкою для клієнта та ринковою.

Під умови програми підпадають компанії, які змінили місцезнаходження ведення бізнесу, або активи яких постраждали внаслідок військових дій, представники критичних галузей економіки – таких як агровиробництво, логістика, переробка, пакування, а також підприємства з переважною часткою жінок у структурі власності бізнесу та всі угоди факторингу з новими клієнтами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: