fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк відновлює споживче кредитування

20/ 04/ 2022
  ОТП Банк відновлює кредитування фізичних осіб на споживчі потреби з метою підтримки фінансового стану клієнтів та спільної з Партнерами діяльності у сфері роздрібного кредитування, починаючи з 19 квітня п.р. Кредити надаватимуться на споживчі цілі строком від 30 днів до 12 місяців шляхом перерахування коштів на поточний/картковий рахунок позичальника, відкритий в ОТП Банку, або готівкою через касу банку. Забезпеченням повернення таких кредитів виступають строкові депозити у національній валюті або в доларах США, що розміщено позичальником в ОТП Банку. Сума кредиту може становити від 100 тис. грн до 1 млн 150 тис. грн, утім не повинна перевищувати 90% суми депозиту, під заставу якого надається кредит. Процентна ставка за кредитом під заставу депозиту є фіксованою і не змінюється протягом усього строку дії кредитного договору. Зокрема, якщо депозит розміщено у доларах США, вона становитиме 13,49% річних, якщо депозит відкрито у гривні – 10,5% річних. Разова комісійна винагорода за оформлення кредиту варіює залежно від строку користування кредитом і валюти депозиту - від 0,5% до 2,5% від суми кредиту. Погашення заборгованості за кредитом та/або процентів за ним здійснюється щомісяця, відповідно до обраної схеми погашення - рівними частинами протягом всього строку дії кредитного договору; платежі, що зменшуються із скороченням заборгованості за кредитом або зі щомісячною сплатою процентів за кредитом та погашенням суми кредиту наприкінці строку дії кредитного договору (проценти при цьому нараховуються на залишок кредитної заборгованості). Дострокове погашення кредиту здійснюється без додаткових комісій.

ОТП Банк відновлює кредитування фізичних осіб на споживчі потреби з метою підтримки фінансового стану клієнтів та спільної з Партнерами діяльності у сфері роздрібного кредитування, починаючи з 19 квітня п.р.

Кредити надаватимуться на споживчі цілі строком від 30 днів до 12 місяців шляхом перерахування коштів на поточний/картковий рахунок позичальника, відкритий в ОТП Банку, або готівкою через касу банку. Забезпеченням повернення таких кредитів виступають строкові депозити у національній валюті або в доларах США, що розміщено позичальником в ОТП Банку.

Сума кредиту може становити від 100 тис. грн до 1 млн 150 тис. грн, утім не повинна перевищувати 90% суми депозиту, під заставу якого надається кредит.

Процентна ставка за кредитом під заставу депозиту є фіксованою і не змінюється протягом усього строку дії кредитного договору. Зокрема, якщо депозит розміщено у доларах США, вона становитиме 13,49% річних, якщо депозит відкрито у гривні – 10,5% річних. Разова комісійна винагорода за оформлення кредиту варіює залежно від строку користування кредитом і валюти депозиту – від 0,5% до 2,5% від суми кредиту.

Погашення заборгованості за кредитом та/або процентів за ним здійснюється щомісяця, відповідно до обраної схеми погашення – рівними частинами протягом всього строку дії кредитного договору; платежі, що зменшуються із скороченням заборгованості за кредитом або зі щомісячною сплатою процентів за кредитом та погашенням суми кредиту наприкінці строку дії кредитного договору (проценти при цьому нараховуються на залишок кредитної заборгованості).

Дострокове погашення кредиту здійснюється без додаткових комісій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: