fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП БАНК відкрив серію заходів для корпоративних клієнтів: стартували в Одесі

19/ 03/ 2024
  АТ «ОТП БАНК» провів перший у 2024 році захід із запланованої серії подій для клієнтів малого й середнього бізнесу. Цього разу в Одесі говорили на тему:«Export&import 2024: база знань для успішної діяльності». Спікери від Банку надали практичні рекомендації щодо оформлення документів при проведенні експортних та імпортних операцій. Клієнтам детально розповіли, яку саме інформацію необхідно надати фінансовій установі для всебічного аналізу та перевірки. Увагу зосередили на нових вимогах здійснення банками фінансового моніторингу. Учасникам освітнього семінару представили інформацію про електронні сервіси від ОТП БАНК, що дозволяють зробити процес ведення зовнішньоекономічної діяльності зручнішим й простішим. З гостями обговорили макроекономічні тренди й перспективи подальшого розвитку економіки. Адвокати Crowe Mikhailenko – юридичної компанії, що є партнером Банку, зосередили увагу на особливостях складання звіту про контрольовані іноземні компанії, а також надали поради щодо підготовки до перевірок податкової та Бюро економічної безпеки. Під час завершальної сесії семінару спікери надали відповіді на всі питання клієнтів. У 2023 році подібні заходи ОТП БАНК проводив у Дніпрі, Києві та Львові.

АТ «ОТП БАНК» провів перший у 2024 році захід із запланованої серії подій для клієнтів малого й середнього бізнесу. Цього разу в Одесі говорили на тему:«Export&import 2024: база знань для успішної діяльності».

Спікери від Банку надали практичні рекомендації щодо оформлення документів при проведенні експортних та імпортних операцій. Клієнтам детально розповіли, яку саме інформацію необхідно надати фінансовій установі для всебічного аналізу та перевірки. Увагу зосередили на нових вимогах здійснення банками фінансового моніторингу.

Учасникам освітнього семінару представили інформацію про електронні сервіси від ОТП БАНК, що дозволяють зробити процес ведення зовнішньоекономічної діяльності зручнішим й простішим.

З гостями обговорили макроекономічні тренди й перспективи подальшого розвитку економіки.

Адвокати Crowe Mikhailenko – юридичної компанії, що є партнером Банку, зосередили увагу на особливостях складання звіту про контрольовані іноземні компанії, а також надали поради щодо підготовки до перевірок податкової та Бюро економічної безпеки.

Під час завершальної сесії семінару спікери надали відповіді на всі питання клієнтів.

У 2023 році подібні заходи ОТП БАНК проводив у Дніпрі, Києві та Львові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: