fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк відкрив нове відділення в Ірпені

31/ 05/ 2022
  ОТП Банк розширює мережу відділень і відкриває нове відділення у м.Ірпінь. Обслуговування клієнтів тут розпочалося у понеділок, 30 травня. Нове відділення банку знаходиться за адресою вул. Т.Шевченка, 7Н. Тут надаватимуть усі види банківських послуг як для фізичних, так і для юридичних осіб. «Найголовніша наша перевага наразі – це вільні банківські скриньки, які ми від першого дня готові пропонувати клієнтам. Крім того, у нас зручне розташування у самому центрі Ірпеня, недалеко від міської ради», – розповіла керуюча відділенням Світлана Сапсай. За її словами, відділення якнайкраще підготували до роботи, зокрема було встановлено пандуси, які не встигли встановити через початок бойових дій. «Набагато раніше, ще взимку, ми запланували відкриття на 9 березня, але війна змінила усі плани. Обстріли пошкодили фасад, працівники були вимушені або виїхати, або ховатися у бомбосховищах. Та попри все відділення ОТП Банку сьогодні відкрилося – це позитивний момент, адже це означає, що життя в місті відновлюється i бізнес працюватиме», – наголосила С.Сапсай.

ОТП Банк розширює мережу відділень і відкриває нове відділення у м.Ірпінь. Обслуговування клієнтів тут розпочалося у понеділок, 30 травня.

Нове відділення банку знаходиться за адресою вул. Т.Шевченка, 7Н. Тут надаватимуть усі види банківських послуг як для фізичних, так і для юридичних осіб.

«Найголовніша наша перевага наразі – це вільні банківські скриньки, які ми від першого дня готові пропонувати клієнтам. Крім того, у нас зручне розташування у самому центрі Ірпеня, недалеко від міської ради», – розповіла керуюча відділенням Світлана Сапсай.

За її словами, відділення якнайкраще підготували до роботи, зокрема було встановлено пандуси, які не встигли встановити через початок бойових дій.

«Набагато раніше, ще взимку, ми запланували відкриття на 9 березня, але війна змінила усі плани. Обстріли пошкодили фасад, працівники були вимушені або виїхати, або ховатися у бомбосховищах. Та попри все відділення ОТП Банку сьогодні відкрилося – це позитивний момент, адже це означає, що життя в місті відновлюється i бізнес працюватиме», – наголосила С.Сапсай.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: