fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк увійшов до ТОП-3 банків України з кращою програмою РКО для бізнесу за версією Bankchart

22/ 03/ 2021
  ОТП Банк увійшов до ТОП-3 банків України з кращими програмами РКО для бізнес-клієнтів та посів друге місце серед усіх вітчизняних банків, що надають ці послуги. До такого висновку дійшли аналітики фінансового порталу Bankchart за результатами проведеного ними дослідження відповідних тарифів українських банків для приватних підприємців і підприємств у березні п.р. В основу рейтингу аналітиками Bankchart було покладено тариф за зняття готівкових коштів (у сумі 100 тис. грн.) з рахунку приватними підприємцями та підприємствами. В ОТП Банку цей тариф дорівнює 0,6% від суми та є майже найнижчим на українському ринку. По інформації Bankchart, станом на 5 березня п.р. досліджувані послуги надавав 21 банк. Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг». Слідкуйте за новинами ОТП Банку у соцмережах  Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

ОТП Банк увійшов до ТОП-3 банків України з кращими програмами РКО для бізнес-клієнтів та посів друге місце серед усіх вітчизняних банків, що надають ці послуги. До такого висновку дійшли аналітики фінансового порталу Bankchart за результатами проведеного ними дослідження відповідних тарифів українських банків для приватних підприємців і підприємств у березні п.р.

В основу рейтингу аналітиками Bankchart було покладено тариф за зняття готівкових коштів (у сумі 100 тис. грн.) з рахунку приватними підприємцями та підприємствами. В ОТП Банку цей тариф дорівнює 0,6% від суми та є майже найнижчим на українському ринку.

По інформації Bankchart, станом на 5 березня п.р. досліджувані послуги надавав 21 банк.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку у соцмережах  Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: