fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк у п’ятірці ренкінгу фінансової надійності від YouControl

13/ 06/ 2022
  ОТП Банк у першій п’ятірці банків-лідерів у ренкінгу фінансової надійності банків України, який склала аналітична система з бізнес-розвідки YouControl за підсумками 1-го кварталу 2022 р. Зокрема, на сайті YouControl зазначається, що вірогідність несприятливих фінансових наслідків у ОТП Банку є низькою, тоді як фінансова стійкість – на високому рівні. FinScore — скоринговий індекс фінансової надійності банку. Індекс відображає фінансовий стан банку відносно інших у секторі та може використовуватися користувачами для швидкого прийняття рішення про необхідність подальшого поглибленого дослідження або отримання готової інформації про те, наскільки фінансово стійким і, відповідно, надійним є той чи інший банк. Методика ренкінгу за 1-ий квартал 2022 року базувалася виключно на розрахункових фінансових  індикаторах, які можливо розрахувати на основі відкритих даних.

ОТП Банк у першій п’ятірці банків-лідерів у ренкінгу фінансової надійності банків України, який склала аналітична система з бізнес-розвідки YouControl за підсумками 1-го кварталу 2022 р.

Зокрема, на сайті YouControl зазначається, що вірогідність несприятливих фінансових наслідків у ОТП Банку є низькою, тоді як фінансова стійкість – на високому рівні.

FinScore — скоринговий індекс фінансової надійності банку. Індекс відображає фінансовий стан банку відносно інших у секторі та може використовуватися користувачами для швидкого прийняття рішення про необхідність подальшого поглибленого дослідження або отримання готової інформації про те, наскільки фінансово стійким і, відповідно, надійним є той чи інший банк.

Методика ренкінгу за 1-ий квартал 2022 року базувалася виключно на розрахункових фінансових  індикаторах, які можливо розрахувати на основі відкритих даних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: