fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП БАНК у п’ятірці лідерів рейтингу життєздатності банків – 2025

28/ 02/ 2025
  АТ «ОТП БАНК» увійшов у ТОП-5 найнадійніших банківських установ за версією бізнес-видання Mind. У «Рейтингу життєздатності банків – 2025. Виміри довіри» проаналізовано найважливіші фінансові показники 35 державних та приватних банків з українським та іноземним капіталом. Як зазначено на сторінці рейтингу, «здатність банку переживати періоди системних дисбалансів визначається як загальна сума балів факторів стабільності. Залежно від загального заліку банк отримує певну кількість зірок – від 0,5 до 5». Найвищі бали – 4 та 4,5 зірок – у рейтингу набрали українські приватні банки з іноземним капіталом, у тому числі ОТП БАНК. Рейтинг життєздатності від видання Mind є традиційним і проводиться кілька років поспіль. Він враховує найважливіші фактори фінансової стійкості, такі як достатність капіталу, якість кредитного портфелю, рентабельність діяльності банку, ліквідність, системне значення банку тощо. Зазначається, що у методиці також враховані економічні нормативи діяльності банків, які розраховуються Національним банком України.

АТ «ОТП БАНК» увійшов у ТОП-5 найнадійніших банківських установ за версією бізнес-видання Mind.

У «Рейтингу життєздатності банків – 2025. Виміри довіри» проаналізовано найважливіші фінансові показники 35 державних та приватних банків з українським та іноземним капіталом. Як зазначено на сторінці рейтингу, «здатність банку переживати періоди системних дисбалансів визначається як загальна сума балів факторів стабільності. Залежно від загального заліку банк отримує певну кількість зірок – від 0,5 до 5».

Найвищі бали – 4 та 4,5 зірок – у рейтингу набрали українські приватні банки з іноземним капіталом, у тому числі ОТП БАНК.

Рейтинг життєздатності від видання Mind є традиційним і проводиться кілька років поспіль. Він враховує найважливіші фактори фінансової стійкості, такі як достатність капіталу, якість кредитного портфелю, рентабельність діяльності банку, ліквідність, системне значення банку тощо. Зазначається, що у методиці також враховані економічні нормативи діяльності банків, які розраховуються Національним банком України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: