fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП БАНК у десятці найкращих підприємств України у категорії «Банківська» – Опендатабот

20/ 03/ 2024
  АТ «ОТП БАНК» увійшов у Топ-10 банків, які було включено до Індексу найкращих підприємств України з бездоганною діловою репутацією і найбільшим виторгом за 2023 рік у категорії «Банківська». За підсумками року, ОТП БАНК посів восьме місце у загальному рейтингу банківських установ і третю сходинку серед банків з іноземним капіталом. Індекс Опендатабота оновлюється щорічно. Як зазначається на сайті компанії, при складанні індексу враховуються як фінансові показники (фінансова звітність компаній за 2023 рік), так і ділова репутація бізнесів. Ознайомитися з Індексом за 2023 рік можна за посиланням. Нагадаємо, у лютому ОТП Банк посів лідерські позиції в рейтингу життєздатності банків – 2024, яке склало бізнес-видання Mind. Він отримав чотири з п’яти зірок і одну з найвищих оцінок як серед державних, так і недержавних банків з українським та міжнародним капіталом.

АТ «ОТП БАНК» увійшов у Топ-10 банків, які було включено до Індексу найкращих підприємств України з бездоганною діловою репутацією і найбільшим виторгом за 2023 рік у категорії «Банківська».

За підсумками року, ОТП БАНК посів восьме місце у загальному рейтингу банківських установ і третю сходинку серед банків з іноземним капіталом.

Індекс Опендатабота оновлюється щорічно. Як зазначається на сайті компанії, при складанні індексу враховуються як фінансові показники (фінансова звітність компаній за 2023 рік), так і ділова репутація бізнесів.

Ознайомитися з Індексом за 2023 рік можна за посиланням.

Нагадаємо, у лютому ОТП Банк посів лідерські позиції в рейтингу життєздатності банків – 2024, яке склало бізнес-видання Mind. Він отримав чотири з п’яти зірок і одну з найвищих оцінок як серед державних, так і недержавних банків з українським та міжнародним капіталом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: