fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк спільно з Mastercard розпочав благодійну ініціативу на підтримку Збройних Сил України

06/ 04/ 2022
  З 1 квітня 2022 року ОТП Банк спільно з Mastercard розпочав благодійну ініціативу, спрямовану на підтримку української армії. За умовами цієї ініціативи, за кожне поповнення картки Mastercard від ОТП Банк з картки іншого банку шляхом переказу за номером картки, ОТП Банк перераховуватиме 1 гривню на рахунок Збройних Сил України. Таким чином, на картку клієнта зараховуватиметься вказана сума переказу у повному обсязі, а 1 гривня на рахунок ЗСУ сплачуватиметься ОТП Банком за власний рахунок. Перекази за номером картки є найпопулярнішим видом переказів і складають найбільшу частку у загальній кількості переказів між фізичними особами, у т.ч. в ОТП Банку.

З 1 квітня 2022 року ОТП Банк спільно з Mastercard розпочав благодійну ініціативу, спрямовану на підтримку української армії.

За умовами цієї ініціативи, за кожне поповнення картки Mastercard від ОТП Банк з картки іншого банку шляхом переказу за номером картки, ОТП Банк перераховуватиме 1 гривню на рахунок Збройних Сил України.

Таким чином, на картку клієнта зараховуватиметься вказана сума переказу у повному обсязі, а 1 гривня на рахунок ЗСУ сплачуватиметься ОТП Банком за власний рахунок.

Перекази за номером картки є найпопулярнішим видом переказів і складають найбільшу частку у загальній кількості переказів між фізичними особами, у т.ч. в ОТП Банку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: