fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк розробив інформаційну сторінку для українців щодо пропозицій від банків-членів OTP Group у 8 країнах

08/ 04/ 2022
  ОТП Банк розробив на своєму офіційному сайті сторінку, на якій зібрано пропозиції, що їх запровадили дочірні банки OTP Group з різних європейських країн для громадян України, вимушених покинути домівки через війну. Зокрема, на сторінці міститься інформація про банківські послуги дочірніх банків групи для українців у таких країнах: Угорщина, Молдова, Хорватія, Словенія, Болгарія, Сербія, Албанія, Румунія. Кожній країні на сторінці присвячено окремий блок, де можна дізнатися, як в цій країні відкрити рахунок, оформити картку, які документи для цього потрібні та у яких відділеннях це краще зробити, а також – чи є можливість обміну гривні. Ознайомитися зі сторінкою можна за посиланням. https://www.otpbank.com.ua/privateclients/information/card-accounts-abroad/?sphrase_id=967533 Інформація на сторінці буде оновлюватися. 

ОТП Банк розробив на своєму офіційному сайті сторінку, на якій зібрано пропозиції, що їх запровадили дочірні банки OTP Group з різних європейських країн для громадян України, вимушених покинути домівки через війну.

Зокрема, на сторінці міститься інформація про банківські послуги дочірніх банків групи для українців у таких країнах: Угорщина, Молдова, Хорватія, Словенія, Болгарія, Сербія, Албанія, Румунія.

Кожній країні на сторінці присвячено окремий блок, де можна дізнатися, як в цій країні відкрити рахунок, оформити картку, які документи для цього потрібні та у яких відділеннях це краще зробити, а також – чи є можливість обміну гривні.

Ознайомитися зі сторінкою можна за посиланням.

https://www.otpbank.com.ua/privateclients/information/card-accounts-abroad/?sphrase_id=967533

Інформація на сторінці буде оновлюватися. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: