fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

OTP Bank розпочав продаж доларів США, євро та фунтів стерлінгів за гривню на території Молдови

10/ 03/ 2022
  OTP Bank розпочав валютно-обмінні операції з українською гривнею на території Республіки Молдова у своїх відділеннях у прикордонних областях та деяких відділеннях у Кишиневі, де українські громадяни можуть наразі придбати долари США, євро та фунти стерлінгів. Операції з продажу інвалюти за гривню здійснюватимуться у першочерговому порядку на підставі закордонних або внутрішніх паспортів громадян України. Для забезпечення рівного доступу усіх бажаючих до валютно-обмінних операцій, банком встановлено ліміт на обмін у сумі 1500 грн на одного клієнта на день. Адреси відділень, що здійснюють продаж вказаних валют за гривню, знаходяться за посиланням. Ознайомитися з курсами обміну можна тут. Також OTP Bank планує найближчим часом запровадити продаж інвалюти за гривню у своїх відділеннях і в інших країнах, де наразі перебувають громадяни України, вимушені покидати країну у зв’язку з війною.

OTP Bank розпочав валютно-обмінні операції з українською гривнею на території Республіки Молдова у своїх відділеннях у прикордонних областях та деяких відділеннях у Кишиневі, де українські громадяни можуть наразі придбати долари США, євро та фунти стерлінгів. Операції з продажу інвалюти за гривню здійснюватимуться у першочерговому порядку на підставі закордонних або внутрішніх паспортів громадян України. Для забезпечення рівного доступу усіх бажаючих до валютно-обмінних операцій, банком встановлено ліміт на обмін у сумі 1500 грн на одного клієнта на день.

Адреси відділень, що здійснюють продаж вказаних валют за гривню, знаходяться за посиланням.

Ознайомитися з курсами обміну можна тут.

Також OTP Bank планує найближчим часом запровадити продаж інвалюти за гривню у своїх відділеннях і в інших країнах, де наразі перебувають громадяни України, вимушені покидати країну у зв’язку з війною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: