fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк розіграв перший електроскутер у межах акції «Бути вільним!»

14/ 06/ 2022
  ОТП Банк розіграв перший електроскутер у межах акції «Бути вільним!» у п’ятницю, 10 червня. Розіграш відбувся у прямому ефірі на сторінці банку у Фейсбуці, переможця було обрано за допомогою сервісу для рандомних виборів random.org. Ним став 42-річний киянин Максим Нежура. Максим користується послугами банку з 2016 року, зокрема, картками, також зберігав кошти на депозиті. Для того, щоб подивитися розіграш у прямому ефірі, спеціально створив акаунт у Фейсбуці – раніше соцмережами він не користувався. «Я ніколи не вважав себе «улюбленцем долі». У лотереї не вигравав, у жодних розіграшах мені не таланило. Тож коли менеджер Столичного відділення запропонувала мені взяти участь в акції «Бути вільним!», де можна виграти електроскутер, я поставився до цього скептично. Але про придбання електросамоката чи скутера ми з дружиною думали давно, адже це і зручно, і економно, тому я таки долучився до акції і відкрив депозит. Тепер я зможу пересуватися вулицями столиці швидко і вільно!», – розповів переможець. У межах акції «Бути вільним!» впродовж наступних двох місяців ОТП Банк розіграє ще чотири електроскутери. Найближчий розіграш відбудеться 24 червня. Для того, щоб взяти участь в акції, необхідно: протягом періоду акції відкрити депозит або ощадний вклад, який бере участь в акції, на суму від 10 000 грн завітавши у найближче відділення банку чи у мобільному додатку OTP Smart. або протягом періоду акції докласти суму від 10 000 грн на ощадний вклад, що вже був відкритий в ОТП Банку до початку акції; надіслати свої дані за формою. Детальніше про акцію читайте за посиланням.

ОТП Банк розіграв перший електроскутер у межах акції «Бути вільним!» у п’ятницю, 10 червня.

Розіграш відбувся у прямому ефірі на сторінці банку у Фейсбуці, переможця було обрано за допомогою сервісу для рандомних виборів random.org. Ним став 42-річний киянин Максим Нежура.

Максим користується послугами банку з 2016 року, зокрема, картками, також зберігав кошти на депозиті. Для того, щоб подивитися розіграш у прямому ефірі, спеціально створив акаунт у Фейсбуці – раніше соцмережами він не користувався.

«Я ніколи не вважав себе «улюбленцем долі». У лотереї не вигравав, у жодних розіграшах мені не таланило. Тож коли менеджер Столичного відділення запропонувала мені взяти участь в акції «Бути вільним!», де можна виграти електроскутер, я поставився до цього скептично. Але про придбання електросамоката чи скутера ми з дружиною думали давно, адже це і зручно, і економно, тому я таки долучився до акції і відкрив депозит. Тепер я зможу пересуватися вулицями столиці швидко і вільно!», – розповів переможець.

У межах акції «Бути вільним!» впродовж наступних двох місяців ОТП Банк розіграє ще чотири електроскутери. Найближчий розіграш відбудеться 24 червня.

Для того, щоб взяти участь в акції, необхідно:

  • протягом періоду акції відкрити депозит або ощадний вклад, який бере участь в акції, на суму від 10 000 грн завітавши у найближче відділення банку чи у мобільному додатку OTP Smart.

або

  • протягом періоду акції докласти суму від 10 000 грн на ощадний вклад, що вже був відкритий в ОТП Банку до початку акції;
  • надіслати свої дані за формою.

Детальніше про акцію читайте за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: