fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк призначив нового HR-директора в Україні

29/ 04/ 2021
  ОТП Банк призначив нового директора департаменту управління персоналом з 12 квітня п.р. Департамент очолила Крістіна Фехер, яка до призначення на цю посаду очолювала відділ управління винагородою. Як повідомила К. Фехер, на посаді HRD вона планує продовжувати втілювати кращі практики для досягнення стратегічних цілей банку, приділяючи увагу розвитку та навчанню всього персоналу, впровадженню нових проєктів та посиленню іміджу роботодавця ОТП Банку. К.Фехер має понад 14 років досвіду роботи в управлінні персоналом у сфері маркетингу, на телебаченні та у банківському секторі, з них вже майже 9 років вона працює в ОТП Банку. За цей час К.Фехер зробила вагомий внесок у розвиток і поліпшення політики винагороди, зокрема, брала участь у впровадженні системи OKR, автоматизації більшості процесів з управління персоналом, створенні HR Service Desk, імплементації загальних банківських програм із залучення персоналу. Найкращі практики було висвітлено в публікаціях в журналі «Менеджер з персоналу». Крім того, за безпосередньої участі К. Фехер було розроблено та оновлено програми матеріальної мотивації, низку з яких було визнано високо ефективними на рівні OTP Group. Також, під час її керівництва було введено такі ефективні інструменти як предиктивний аналіз та BI аналітика. Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

ОТП Банк призначив нового директора департаменту управління персоналом з 12 квітня п.р. Департамент очолила Крістіна Фехер, яка до призначення на цю посаду очолювала відділ управління винагородою.

Як повідомила К. Фехер, на посаді HRD вона планує продовжувати втілювати кращі практики для досягнення стратегічних цілей банку, приділяючи увагу розвитку та навчанню всього персоналу, впровадженню нових проєктів та посиленню іміджу роботодавця ОТП Банку.

К.Фехер має понад 14 років досвіду роботи в управлінні персоналом у сфері маркетингу, на телебаченні та у банківському секторі, з них вже майже 9 років вона працює в ОТП Банку. За цей час К.Фехер зробила вагомий внесок у розвиток і поліпшення політики винагороди, зокрема, брала участь у впровадженні системи OKR, автоматизації більшості процесів з управління персоналом, створенні HR Service Desk, імплементації загальних банківських програм із залучення персоналу. Найкращі практики було висвітлено в публікаціях в журналі «Менеджер з персоналу».

Крім того, за безпосередньої участі К. Фехер було розроблено та оновлено програми матеріальної мотивації, низку з яких було визнано високо ефективними на рівні OTP Group. Також, під час її керівництва було введено такі ефективні інструменти як предиктивний аналіз та BI аналітика.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: