fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк продовжив акцію «Бути вільним!» до кінця літа

04/ 08/ 2022
  ОТП Банк відсьогодні запускає продовження акції «Бути вільним 2.0!», яка триватиме до 31 серпня 2022 року. Умови залишаються незмінними: в акції можуть брати участь теперішні та нові клієнти банку, які відкриють депозитний або ощадний рахунок на суму від 10 тис. грн, або поповнять раніше відкритий ощадний рахунок в ОТП Банку на таку ж суму. Протягом 4 тижнів банк розіграє між учасниками акції два електроскутери CityCoco Clasic 1500W 60W 20A – покращену модель, яка в комплекті має два швидкозмінних акумулятори та зручне сидіння для поїздок удвох. За умовами акції, отримувачі електроскутерів визначитимуться шляхом рандомного вибору, проведення якого буде транслюватися у прямому ефірі на офіційній сторінці банку у Фейсбуці раз на два тижні у такі дати: 19.08 за період 04.08-17.08; 02.09 за період 18.08-31.08. Важливо, що у розіграші беруть участь не вкладники, а суми поповнення або відкриття депозитів. Тож кожне додаткове поповнення на суму від 10 тис. грн збільшує шанси на отримання подарунку: 10 тис. грн, розміщені на депозиті, дають одразу 2 шанси на отримання подарунку, 10 тис. грн, розміщені на ощадному рахунку, один шанс у базі учасників розіграшу.

ОТП Банк відсьогодні запускає продовження акції «Бути вільним 2.0!», яка триватиме до 31 серпня 2022 року.

Умови залишаються незмінними: в акції можуть брати участь теперішні та нові клієнти банку, які відкриють депозитний або ощадний рахунок на суму від 10 тис. грн, або поповнять раніше відкритий ощадний рахунок в ОТП Банку на таку ж суму.

Протягом 4 тижнів банк розіграє між учасниками акції два електроскутери CityCoco Clasic 1500W 60W 20A – покращену модель, яка в комплекті має два швидкозмінних акумулятори та зручне сидіння для поїздок удвох.

За умовами акції, отримувачі електроскутерів визначитимуться шляхом рандомного вибору, проведення якого буде транслюватися у прямому ефірі на офіційній сторінці банку у Фейсбуці раз на два тижні у такі дати:

  • 19.08 за період 04.08-17.08;
  • 02.09 за період 18.08-31.08.

Важливо, що у розіграші беруть участь не вкладники, а суми поповнення або відкриття депозитів. Тож кожне додаткове поповнення на суму від 10 тис. грн збільшує шанси на отримання подарунку: 10 тис. грн, розміщені на депозиті, дають одразу 2 шанси на отримання подарунку, 10 тис. грн, розміщені на ощадному рахунку, один шанс у базі учасників розіграшу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: