fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк посів перше місце в рейтингу первинних дилерів – недержавних банків за обсягами придбання ОВДП у 2021 році

29/ 07/ 2021
  ОТП Банк протягом 6 місяців п.р. посідає перше місце в рейтингу первинних дилерів за обсягами торгівлі ОВДП на вторинному ринку, згідно з інформацією Міністерства фінансів України. Загалом до рейтингу входить 11 банків-первинних дилерів. (За підсумками 2020 р. банк посідав у цьому рейтингу друге місце). У загальному рейтингу первинних дилерів (включає первинний і вторинний ринок), ОТП Банк посів перше місце серед комерційних банків, так само як і в рейтингах за обсягами придбання ОВДП, деномінованих в доларах США і євро. У рейтингу за обсягами придбання ОВДП, деномінованих у гривні, ОТП Банк посів друге місце серед комерційних банків. У другому півріччі 2020 р. ОТП Банк посідав перше місце серед комерційних банків і третє місце в загальному рейтингу за обсягом придбання ОВДП, номінованих у доларах США, і перше та четверте місця відповідно – за обсягом придбання ОВДП, номінованих у гривні. За інформацією Міністерства фінансів, всього в першому півріччі за рахунок розміщення ОВДП бюджет залучив 211,4 млрд грн, в т.ч. за рахунок розміщення паперів у гривні – 151,7 млрд. грн, в доларах і євро – 46 млрд грн і 13,7 млрд грн відповідно (у гривневому еквіваленті). Найбільші обсяги ресурсів були залучені до бюджету за рахунок продажу доларових і гривневих ОВДП терміном на 1-3 роки. Статус первинного дилера забезпечує право викуповувати ОВДП безпосередньо у Мінфіну і розміщувати їх серед інших учасників ринку. Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг». Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

ОТП Банк протягом 6 місяців п.р. посідає перше місце в рейтингу первинних дилерів за обсягами торгівлі ОВДП на вторинному ринку, згідно з інформацією Міністерства фінансів України. Загалом до рейтингу входить 11 банків-первинних дилерів. (За підсумками 2020 р. банк посідав у цьому рейтингу друге місце).

У загальному рейтингу первинних дилерів (включає первинний і вторинний ринок), ОТП Банк посів перше місце серед комерційних банків, так само як і в рейтингах за обсягами придбання ОВДП, деномінованих в доларах США і євро. У рейтингу за обсягами придбання ОВДП, деномінованих у гривні, ОТП Банк посів друге місце серед комерційних банків.

У другому півріччі 2020 р. ОТП Банк посідав перше місце серед комерційних банків і третє місце в загальному рейтингу за обсягом придбання ОВДП, номінованих у доларах США, і перше та четверте місця відповідно – за обсягом придбання ОВДП, номінованих у гривні.

За інформацією Міністерства фінансів, всього в першому півріччі за рахунок розміщення ОВДП бюджет залучив 211,4 млрд грн, в т.ч. за рахунок розміщення паперів у гривні – 151,7 млрд. грн, в доларах і євро – 46 млрд грн і 13,7 млрд грн відповідно (у гривневому еквіваленті). Найбільші обсяги ресурсів були залучені до бюджету за рахунок продажу доларових і гривневих ОВДП терміном на 1-3 роки.

Статус первинного дилера забезпечує право викуповувати ОВДП безпосередньо у Мінфіну і розміщувати їх серед інших учасників ринку.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google НовиниFacebookTwitterYouTubeInstagramTelegram та Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: